ثبت‌نام متقاضیان در انتخابات به ساعات پایانی موکول نشود

حمید ملانوری، امروز دوشنبه ۲۵ اسفند در نشست ستاد انتخابات استان به مهلت ۲ روزه زمان ثبت‌نام داوطلبان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر تا فردا (سه‌شنبه) اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، افرادی که تمایل به ثبت‌نام دارند، ترجیحا از شیوه‌های غیرحضوری استفاده کنند.

به گزارش «entekhabat1400.com»، وی با اشاره به وظایف مجریان انتخابات اظهار داشت: وظیفه ما به عنوان مجریان انتخابات، رعایت اصل بی‌طرفی و رعایت قانون است لذا باید طوری رفتار کنیم که رفتار، سخن و اقدام ما، شائبه طرفداری از جریان سیاسی خاصی را ایجاد نکند.

استاندار خراسان جنوبی به اهمیت ورود نخبگان به عرصه انتخابات اشاره کرد و گفت: نخبگان جامعه و کسانی که توانایی و انگیزه خدمت در حوزه توسعه و عمران شهری و روستایی را دارند همچنین از اقبال عمومی برخوردارند، باید پا به عرصه رقابت انتخاباتی بگذارند.

وی تصریح کرد: ورود نخبگان و انتخاب افراد توانمند از بین آنها برای حضور و فعالیت، توسعه و پیشرفت را سرعت می‌بخشد.

ملانوری با تقدیر از فرمانداران افزود: هیات‌های اجرایی براساس برنامه زمان‌بندی برگزاری انتخابات در استان شکل گرفته است.

وی بیان کرد: اعضای هیات‌های اجرایی افرادی توانمند، باسواد و با تجربه هستند که با کمک آنها در روز اخذ رأی، انتخاباتی سالم و امن برگزار خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: تشویق مردم برای ورود به صحنه خدمت در شوراها به نفع استان، منطقه و نظام اسلامی است.

وی یادآور شد: با توجه به جایگاه رفیع شوراها، بزرگان استان از جمله ائمه جمعه، روحانیون، شخصیت‌های برجسته و ریش سفیدان از نخبگان بخواهند به این صحنه ورود کنند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments