ثبت نام ۱۶۴ داوطلب شورای شهر در استان کهگیلویه و بویراحمد

«احد جمالی» روز شنبه ۲۳ اسفندماه ۹۹ در جمع خبرنگاران افزود:ثبت نام داوطلبان شوراهای شهر در این استان همزمان با سراسر کشور از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲۰ اسفند ماه شروع شده است.
وی با بیان اینکه تا امروز ۱۶۴ نفر داوطلب شورای شهر در استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: بیشترین آمار داوطلبان ثبت نامی با ۴۴ نفر مربوط به شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر تا ساعت ۱۸ روز ۲۶ اسفند ادامه دارد.
جمالی در خصوص تشکیل هیئت های اجرایی در شهرستان های استان تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی برخی از شهرستان‌ها استان تشکیل شده است و تعداد بیشتری از شهرستان‌های استان در حال رایزنی با هیئت نظارت مجلس و هیأت نظارت شورای نگهبان هستند که امیدواریم تا آخر وقت امروز تکمیل شوند.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر انتظار داریم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و از تجمع در زمان ثبت‌نام و جلساتی که ممکن است بگیرند، پرهیز کنند.
به گزارش «entekhabat1400.com»، رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد هم اکنون شاهد قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرستان گچساران هستیم که بیشترین علت این مسئله و خاطره جلسات متعددی است که در راستای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در این شهرستان شکل می‌گیرد.
انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments