همایش صنعتگران و انتخابات ۱۴۰۰ برگزار شد

به گزارش «entekhabat1400.com»، در ابتدای این نشست حکیم جوادی رییس کمیته صنعتگران شورای وحدت با اشاره به ظرفیت‌ها و مشکلات صنعتگران در حوزه‌های مختلف اجرایی و قانونی گفت: علی‌رغم موانع فراوانی که وجود دارد صنعت در کشور ما توانسته به این میزان پیشرفت کند.

رئیس کمیته صنعتگران شورای وحدت افزود: گاهی قوانینی در مجلس و دولت ایجاد می‌شود که به دور از واقعیت های حوزه صنعت و صنعت گری است. در حال حاضر تنها برای انتخابات ۱۴۰۰ در شورای وحدت جمع نشدیم بلکه این هدف را داریم که در همه عرصه‌های کاری خود اثرگذار باشیم.

در بخش دیگری از این نشست مهدی غضنفری وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تا با مفهوم حکمرانی آشنا نشویم و ابعاد آن مورد گفت‌وگو قرار نگیرد با تصمیمات الاکلنگی در این زمینه روبرو می‌شویم، اظهار کرد: در حال حاضر با مفهموم حکمرانی برخورد آئین وار می‌شود. در مجمع تشخیص مصلحت نظام، سیاست‌های کلی و تصمیمات کلی گرفته می‌شود و در مجلس هم قانون‌های ۵ ساله تقنین می شود و بعد به سراغ بودجه‌ای می‌روند که نه با آن تصمیمات کلی و نه با این قوانین ۵ ساله همخوانی دارد.

وزیر اسبق صمت با تاکید بر اینکه رییس‌جمهور آینده باید درک درستی از مفهوم حکمرانی داشته باشد، تصریح کرد: فردی که یارانه، کارت سوخت و مسکن مهر را مسخره کرد، درک درستی از حکمرانی نداشت. روحانی می‌گوید هم چرخ سانتریفیوژ و هم چرخ زندگی مردم چرخید، اما مردمی که در صف مرغ هستند، می گویند با کدام معیار می‌گویید چرخ اقتصاد می‌چرخد؟

 انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments