همگرایی احزاب در انتخابات حائز اهمیت است

مهدی ترابیان بعد از ظهر امروز در نشست با نخبگان، جوانان و فعالان اجتماعی و فرهنگی استان کردستان که در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد اظهار کرد که همگرایی و همراهی احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب در انتخابات بسیار مهم است.

وی افزود که مردم گرچه در بحث معیشتی مشکل دارند اما همیشه همراه و هم‌پای انقلاب بوده و هستند.

در ادامه این جلسه محمد عسکر اسد بیگی نماینده سیاسیون استان کردستان تصریح کرد که ما همگی به شرایط اقتصادی کشور واقف هستیم و می‌دانیم که تحریم‌های ظالمانه چه بر سر کشور آورد.

وی عنوان کرد که این را نیز فراموش نمی‌کنیم که کاسبان تحریم چه بر سر کشور آوردند.

نماینده سیاسیون کردستان ادامه داد که مردم کردستان در طول تاریج مورد اچهاف قرارگرفته‌اند اما هرگز میدان انقلاب را خالی نکرده اند.

وی خاطرنشان کرد که مردم استان نشان داده‌اند که در امور کشور مشارکت جو هستند لذا بهره مندی از توانایی نیروهای بومی استان بسیار موفقیت آمیز بوده است.

اسدبیگی تصریح کرد: باید مردم کردستان را در سطوح دولتی، ملی و کشوری بپذیریم و پست‌های حساس دولتی را در اختیار نیروهای نخبه کردستانی قرار دهیم و این گله بزرگ مردم کردستان از دولت است.

وی در پایان سخنان خود یادآورشد که شرکت در انتخابات آینده کشور یک وظیفه ملی است زیرا آینده فرزندان ما در دست انتخابات آینده است.
انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments