سرپرست هیات کشتی کرمانشاه منصوب شد

جلال عزیزی معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، در این باره اظهار کرد: دوره چهارساله ریاست محمدحسین محبی بر هیات کشتی استان کرمانشاه بهمن ماه به پایان رسید و براین اساس پیشنهاد انتصاب سرپرست برای هیات را به فدراسیون دادیم.

وی تصریح کرد: با موافقت علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، علیرضا صیدی به عنوان سرپرست هیات کشتی استان کرمانشاه منصوب شد.

معاون ورزش و جوانان استان در پاسخ به اینکه آیا انتصاب سرپرست به معنای تاخیر در برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست هیات کشتی استان خواهد بود، گفت: فرآیندهای مقدماتی برگزاری مجمع درحال انجام است و  به محض اینکه کاندیداها مدارک خود را تکمیل کنند و فرآیندهای تائید صلاحیت ها انجام گیرد، مجمع انتخابات هیات کشتی استان با تعیین زمان از سوی فدراسیون برگزار خواهد شد.

عزیزی اضافه کرد: اداره کل ورزش وجوانان استان آمادگی خود را برای برگزاری مجمع انتخاباتی هیات کشتی به فدراسیون اعلام کرده و هر زمانی که آنها  اعلام کنند، می توانیم مجمع را برگزار کنیم.

وی در پاسخ به اینکه چرا با پایان دوره ریاست محمدحسین محبی بر هیات کشتی استان کماکان به عنوان سرپرست به فعالیت خود ادامه نداد، عنوان کرد: باتوجه به اینکه آقای محبی در مجمع انتخابات هیات به عنوان کاندیدا حضور دارد، برای همین طبق قانون امکان ادامه فعالیتشان در جایگاه سرپرستی وجود نداشت.

انتهای پیام  

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments