برخورد با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی و سوءاستفاده از جایگاه شغلی

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی پیرامون مسئله تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات شورای شهر، در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com»، اظهار کرد: فعالیت نامزدهای انتخاباتی رصد می‌شود و در صورتی که تخلفی مرتکب شوند، برخورد لازم صورت می‌گیرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طبق قانون جدیدی که برای انتخابات ۱۴۰۰ در مجلس تصویب خواهد شد، وضعیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا را از نهادهای مختلف استعلام می‌گیریم.

وی ادامه داد: نهادهای نظارتی رفتار نامزدها را در مسائل مختلف زیرنظر دارند و اگر گزارش مردمی از تبلیغات زودهنگام و یا سوءاستفاده از جایگاه شغلی برای تبلیغات، دریافت کنیم، حتماً برخورد خواهیم کرد.

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای انتخابات سال ۱۴۰۰ در استان همدان خاطرنشان کرد: در روند ثبت نام و تأیید صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا، به مسئولان ستاد اجرایی انتخابات توصیه می‌کنیم دقت لازم را داشته باشند.

فلاحی با درخواست از مردم برای مشارکت در انتخابات و با بیان اینکه مشارکت مردم باید در حضور و نظارت بر انتخابات باشد، یادآور شد: با توجه به محدودیت نیروهای نظارتی در شعبه های اخذ رأی، مردم چشمان ناظر دستگاه نظارتی باشند تا انتخابات پرشور و بدون تخلفی داشته باشیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments