امنیت فعالیت سیاسی در خراسان رضوی را با تمام قوا تأمین خواهیم کرد

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی در نشست با نخبگان سیاسی جوان، با تبریک میلاد حضرت امیر المومنین(ع) ضمن تبیین روایتی از این امام بزرگوار تاکید کرد: فعالیت سیاسی سختی و هزینه دارد اما باید این فعالیت با حضور همه جریانات سیاسی و همه جناح ها تداوم یابد و در عین حال مراقبت کرد این تلاش به فرهنگ اسلامی ایرانی و آرمان های انقلاب خدشه ای وارد نکند.

این مقام امنیتی به جریان های سیاسی توصیه کرد که بر اعضای تشکل خود نظارت داشته باشند و به ویژه در مناصب مدیریتی نسبت به هر گونه فساد اقتصادی حساس باشند.

وی همچنین درباره دغدغه برخی فعالان سیاسی درباره رد صلاحیت‌ها تاکید کرد: مجموع افراد رد صلاحیت شده در سیستم امنیتی استان طی سال های ۹۸ و ۹۹ کمتر از یک درصد مجموع استعلام شدگان بوده‌اند.

وی افزود: تلاش این است ضمن رعایت حقوق افراد از عناصر ناشایست در پست‌های مدیریت جلوگیری شود.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود بایدن را ادامه دهنده سیاست ضدایرانی دولت ترامپ توصیف کرد و گفت: رئیس جمهور فعلی آمریکا که خود از بانیان برجام است، امروز برخلاف سیاست های انتخاباتی خود در جایگاه وزیر خارجه دولت ترامپ رفتار می کند.

در این دیدار ۱۶ تن از دبیران‌ احزاب و چهره های جوان سیاسی از جریان های مختلف، دغدغه ها، گلایه ها و پیشنهادات خود را برای بهتر شدن فضای سیاسی کشور و استان مطرح کردند که تاکید بر گفت و گوی همه سلایق با یکدیگر، توجه به آموزه های دینی در حوزه سیاست ورزی، اشاره به دغدغه ردصلاحیت ها، پرهیز از ناامیدسازی مردم و تبیین اهمیت رأی مردم در پیشرفت کشور از جمله محورهای مطرح شده توسط این افراد بود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments