تاکید استاندار قم از حاشیه سازی در زمینه انتخابات

بهرام سرمست امروز در جلسه شورای سازمان توسعه و عمران قم حصول هم‌افزایی در انجام امور را حاصل یکپارچه بودن و متحدشدن شهروندان دانست.

استاندار قم با قدردانی از زحمات مدیریت شهری و تقدیر از فعال‌بودن پروژه‌های عمرانی در شهر و استان بیان کرد: خوشبختانه استان قم در زمینهٔ فعال بودن پروژه‌های عمرانی در مقایسه با دیگر استان‌ها از پیشرفت بسیار خوبی برخوردار است.

وی همچنین یکپارچه بودن شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری را از نقاط قوت در شهر و استان قم دانست و خاطرنشان کرد: در صورت قصور در انجام پروژه‌ها در استان، کلیه مدیران و مسئولان استان باید جوابگو باشند چراکه مهم‌ترین مسئله تداوم پروژه‌ها و رسیدن به نتیجه مطلوب در راستای خدمت‌رسانی به مردم است.

سرمست با اشاره به اینکه تداوم انسجام مسئولان و مردم و هماهنگی میان آنان از نیازمندی‌های امروز است تصریح کرد: آرامش برای استان لازم است و تنش به صلاح نیست، چراکه در صورت هرگونه تنش و عدم هم‌افزایی، این مردم هستند که آسیب می‌بینند.

وی وحدانیت مسئولان و مردم را مورد تأکید قرار داده و عنوان کرد: در جلسات انجام‌شده مسائل مختلف استان رصد می‌شود که این خوشبختانه مسئله بیانگر حاکمیت برنامه محوری در مدیریت شهری قم است.

استاندار قم بابیان این‌که مسئولان باید دوران خدمتگزاری خود را قدر بدانند اذعان کرد: فضای انتخابات نباید سبب حاشیه‌سازی برای پروژه‌های شهری و عمرانی شود، چراکه هرگونه حاشیه برای این پروژه‌ها، نوعی آفت است.

سرمست با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات و ضرورت تسریع در اتمام پروژه‌های استان عنوان کرد: امیدواریم با تلاش مدیریت دستگاه‌های مختلف در استان و پیگیری‌های مراجع مربوطه، پروژه‌های مهم و حیاتی که سبب ارتقاء و پیشرفت شهر می‌شوند باپشتکار به اتمام برسند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments