بهره‌گیری از امکانات موجود برای برگزاری انتخابات مطلوب ضروری است

حسین سیستانی، شامگاه (یکشنبه-۱۰ اسفند) در دومین جلسه ستاد امور اجرایی انتخابات شهرستان، با اشاره به اهمیت برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم، خاطرنشان کرد: انتخابات، رویکردی اساسی و بنیادین در کشور بوده و دارای قانونی جامع و متقن است.

وی بر اهمیت ثبت‌نام تأکید کرد و گفت: تمرکز بر اجرای قانون انتخابات و تسلط بر مفاهیم آن باید به گونه‌ای باشد که در مرحله اجرا، هیچ خدشه‌ای به فرآیند انتخابات وارد نشود.

به گزارش «entekhabat1400.com» و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، سیستانی با اشاره به اهمیت انتخاب معتمدان داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: مکان و نحوه انجام ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا باید به درستی مدیریت شده و باتوجه به همه‌گیری بیماری کرونا در کشور، تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

فرماندار اصفهان افزود: تأمین منابع و بهره‌گیری از امکانات موجود برای برگزاری انتخاباتی مطلوب، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سیستانی بر لزوم مرور قانون انتخابات توسط هیأت اجرایی انتخابات تأکید و تصریح کرد: اعضای هیأت اجرایی انتخابات باید افرادی همراه، رازدار، قانون‌گرا و وظیفه شناس باشند تا در روند اجرایی انتخابات با مشکلی مواجه نشویم.

فرماندار اصفهان توجه به مقوله آموزش در روند برگزاری انتخابات را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: فعالیت‌های آموزشی در حوزه انتخابیه اصفهان باید آغاز شود و با جدیت ادامه یابد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments