فراخوان شورای ائتلاف برای حمایت از نامزدهای شورای شیراز

مجید فروردین گفت: داوطلبان انقلابی و متعهدی که برای انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز ثبت نام می‌کنند، می‌توانند در صورت تمایل، سوابق اجرایی خود را  تا ۲۸ اسفند ماه امسال برای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، ارسال کنند.

به گزارش «entekhabat1400.com» به نقل از روابط عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، فروردین خاطرنشان کرد: نشانی پست الکترونیکی Shora.Fars@vakavan.ir و واتس‌آپ شماره همراه ۰۹۳۳۶۱۷۰۳۲۱ برای ارسال سوابق اجرایی متقاضیان و علاقه‌مندان پیش‌بینی شده است.

فروردین افزود: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شیراز  پس از بررسی اولیه سوابق، از چند برابر نامزدهای مورد نیاز برای ارائه برنامه دعوت می‌کند.

 رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شیراز گفت: این شورا بر اساس شاخص‌های تدوین شده افراد واجد شرایط را با رویکرد جوان‌گرایی انتخاب و فهرست نهایی را به مردم  شریف و ولایتمدار شیراز معرفی خواهد کرد.

فروردین با بیان اینکه شماره واتس آپ ذکرشده پاسخگوی سوالات احتمالی داوطلبین خواهد بود، گفت: فرم اطلاعات داوطلبین شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا از پیام‌رسان‌های بله، ایتا، آی‌گپ، سروش و تلگرام شورای ائتلاف به نشانی ShoraEtelafShZ@ قابل دریافت است.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments