علما مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنند

سردار سید صادق حسینی امروز سه شنبه(13اسفند) در همایش پرچمداران دین که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان به دنبال تضعیف دین اسلام و نظام هستند که در این راستا شناخت تاکتیک دشمن مهم است و ما باید کار آفندی انجام دهیم و این کار علما است که ساختار نظام را حفظ کنند.

وی سازماندهی در تکایا و مساجد را از وظایف اصلی علما و روحانیون ذکر کرد و افزود: جلوگیری از واگرایی، تلاش برای جذب بیشتر مردم و برپایی نمازهای جمعه، تقویت باورهای دینی مردم و روشنگری از مهمترین راهکارهای تقویت ارتباط علما با جامعه است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ایجاد وحدت بهینه توسط روحانیون را از تاکیدات مهم امام و یک موضوع محوری بسیار مهم ذکر و بیان کرد: ترویج اسلام ناب، تقویت مبانی به حق امام شافعی، موضع گیری در برابر توطئه ها، جذب جوانان، ارتقا جایگاه ارتباط با مردم و همنشینی با مردم از دیگر از ویژگی های برجسته علما است.

وی همچنین اعلام کرد: برخی از دشمنان در تلاش هستند که به نظام هجمه وارد کنند که علما و روحانیون ما نباید به برخی رسانه‌ها این اجازه را بدهند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ادامه داد: اعتقاد به ولایت فقیه، اخوت بین مردم و مسلمانان، حفظ استقلال کشور و امنیت از جمله عواملی است که علما می توانند نقش مهمی در آن داشته باشند.

وی شناخت آسیب‌های اجتماعی و ترویج راهکارهای فرهنگی برای کاهش خودکشی در جامعه، تقویت بعد دینی جوانان و رفتار شناسی دشمن را از دیگر وظایف اصلی علما برشمرد.

سردار حسینی، با اشاره به انتخاب پیش رو تاکید کرد: تبلیغ و تشویق مردم برای حضور در انتخابات آینده از وظایف مهم علما و روحانیون است که باید تلاش کنند دولتی انقلابی و اسلامی پای کار بیاید.

وی خاطرنشان کرد: دشمن تلاش می کند اراده خود را به ما تحمیل کند اما ما باید با حفظ استقلال خود در برابر این توطئه‌ها ایستادگی کنیم.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان یادآور شد: وحدت و هماهنگی بین کشورهای اسلامی دشمن را با شکست مواجه می کند، آمریکا به دنبال تغییر رفتار برای جبران شکست های خود است و ترویج و جذب جوانان برای حفظ نظام در این زمینه از وظایف مهم علما است.

وی تاکید کرد: همه با هم برای امنیت پایدار و حفظ نظام باید تلاش کنیم. 

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments