محسن سهندی در رأس کاراته زنجان باقی ماند

مجمع انتخابات هیئت کاراته استان زنجان ظهر امروز (۱۲ اسفندماه) با حضور رئیس فدراسیون کاراته و اعضای مجمع در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد که ۱۹ عضو حاضر در مجمع به تنها کاندیدای حاضر رأی اعتماد دادند.

محسن سهندی که در ۲۳ اسفندماه سال ۹۵ با کسب ۱۲ رأی، گوی سبقت را از رزاق محمدی که فقط ۴ رأی کسب کرده بود، ربود، بعد از گذشت چهار سال در این مسند و با ارائه عملکرد چهار ساله، اعتماد اعضای مجمع را جلب و با کسب ۱۹ رأی برای دومین دوره متوالی سکان‌دار این هیئت شد.

هیئت کاراته استان زنجان در سال‌های نه چندان دور توسط یوسف صنعتی‌منفرد به مدت ۱۰ سال اداره شد تا اینکه رئیس اسبق هیئت کاراته استان زنجان در ۱۶ مهرماه سال ۸۸ به دلیل مشکلات و حاشیه‌هایی که در آن برهه زمانی به وجود آمد، تصمیم به استعفا گرفت.

کاراته زنجان بعد از اینکه سه ماه بدون رئیس و سرپرست اداره شد، با برگزاری مجمع انتخابات در روز ۱۷ دی‌ماه سال ۸۸، اعضای مجمع مصطفی الماسی را در تقابل با جمشید مقدم‌پناه به عنوان رئیس این هیئت انتخاب کردند تا اینکه ۱۵ آبان‌ماه سال ۹۱، شهاب سلطانی با کسب ۱۹ رأی به عنوان رئیس جدید این هیئت برگزیده شد تا در روز ۲۳ اسفندماه سال ۹۵ رسماً جای خود را به محسن سهندی بدهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments