کسب مدال در المپیک دور از ذهن نیست

سید حسن طباطبایی ظهر امروز (۱۲ اسفندماه) در حاشیه مجمع انتخابات هیئت کاراته استان زنجان، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امید زیادی برای کسب مدال المپیک داریم، افزود: با توجه به ظرفیتی که در تیم‌ملی کاراته ایران می‌بینیم، رسیدن به مدال دور از ذهن نیست.

وی با تاکید بر اینکه حضور مجدد کاراته در المپیک، بعد از رقابت‌های توکیو بسیار سخت اما غیرممکن نیست، تصریح کرد: با توجه به اینکه مهد کاراته در ژاپن قرار دارد، به همین خاطر حمایت‌های لازم برای برگزاری مسابقات این رشته در المپیک توکیو فراهم شد و فدراسیون جهانی کاراته نیز به دنبال رفع همه موانع در راستای تثبیت حضور کاراته در المپیک است.

این مسئول با یادآوری اینکه خوشبختانه از شرایط خوبی برای حضور موفق در المپیک توکیو برخورداریم، ادامه داد: تیم‌ملی کاراته ایران به لحاظ ورزشکار و مربی از تجربه بالایی برخوردار بوده و امید به کسب مدال در المپیک توکیو داریم و تا به امروز نیز سهمیه‌های خوبی کسب شده و امیدواریم تا زمان برگزاری المپیک، سهمیه‌ قابل توجه دیگری نیز کسب کنیم.

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه در بخش کومیته آقایان و بانوان باید ۶ سهمیه کسب کنیم که تا به امروز ۲ سهمیه آقایان و یک سهمیه بانوان مسجل شده است، اظهار کرد: در بخش کاتا نیز باید دو سهمیه کسب کنیم که این اتفاق هنوز رخ نداده است اما امیدواریم بتوانیم از فرصتی که در رقابت‌های پاریس مهیا می‌شود، بتوانیم به خوبی برای کسب سهمیه استفاده کنیم.

طباطبایی با بیان اینکه المپیک پیش رو یک فرصت طلایی برای کاراته به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: کاراته ایران به لحاظ ظرفیت‌هایی که دارد، یکی از باتجربه‌های این رشته در دنیا است، به همین خاطر امیدواریم حاصل همه این تلاش‌ها منتج به کسب نتایج خوب در المپیک شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments