باید برای حداکثری شدن مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنیم

حسین خوش اقبال در نشست با بخشداران استان اظهار داشت: بخشداران به عنوان نمایندگان دولت در بخش‌ها در خط مقدم خدمت به مردم قرار دارند و باید از این جایگاه صیانت کنند.

وی با قدردانی از صبر و همراهی مردم در شرایط تحریم اقتصادی و کرونا تاکید کرد: بدون همراهی مردم هیچ پیشرفتی حاصل نخواهد شد و اگر همراهی مردم در مقابل فشارها نباشد شکننده خواهیم شد.

خوش اقبال با اشاره به برخی سیاه نمایی ها تصریح کرد: هرکس با هر صحبت و عملی موجب جدا شدن مردم از قطار انقلاب اسلامی شود، باید پاسخگوی امام(ره) و شهدا باشد. 

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه  فرصت خدمت  کوتاه است، تاکید کرد: دغدغه های مردم باید همچنان در اصل امور باشد. بعضی مدیران از الان به فکر آینده مدیریتی خود هستند، در حالیکه همه ما مسئول آنچه که رقم خورده هستیم و باید مسئولیت بپذیریم.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در ادامه برگزاری انتخابات باشکوه و رعایت امانتداری را دو اولویت مجریان در انتخابات ریاست جمهوری دانست و گفت: ما به عنوان ستاد انتخابات به دنبال حفظ سلامت و تهیه مقدمات برای یک انتخابات باشکوه و پرشور هستیم. 

خوش اقبال تصریح کرد: برای ما مهم نیست چه جریان و چه کسی رای بیاورد و می طلبد که تلاش همه دلسوزان، رقم خوردن مشارکت حداکثری با حضور گرایشات مختلف باشد.

وی در ادامه با اشاره به سختی های کار دولت با وجود تحریم ها و کرونا تاکید کرد: دولت در این شرایط خدمات برجسته ای ارائه داده و انصافا در پیشبرد امور مثبت عمل کرده و نه تنها امور متوقف نشده، بلکه هر هفته شاهد افتتاح پروژه های عمرانی و اقتصادی بوده ایم. 

معاون استاندار کرمانشاه  تاکید کرد: توقع از احزاب، رسانه ها و نخبگان توجه به گفتمان مشارکت حداکثری و ضرورت حضور پرشور مردم است.

خوش اقبال با اشاره به اهمیت انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز گفت: با توجه به جایگاه شوراهای محلی، ارتباط و تعامل موثر با بزرگان و ترغیب به مشارکت شایسته برای انتخابات شوراها ضرورت دارد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments