دشمن به دنبال دلسرد کردن مردم از حضور گسترده در انتخابات است

علیار راستگو در جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده استان، افزود: این درحالی است که در چند کشور بزرگ جهان از جمله آمریکا با وجود شرایط کرونایی بدتر، انتخابات برگزار شده است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با مردم آذربایجان در ۲۹ بهمن ماه امسال فرمودند علاج مشکلات انتخابات پرشور است و بر همین اصل اکنون بزرگترین رسالت ما برگزاری انتخابات پورشور با رعایت ‌شیوه‌نامه‌های بهداشتی است.

وی اضافه کرد: انتخابات مولفه قدرت است و امنیت ملی و سرنوشت کشور برای چهار سال آینده در انتخابات تضمین می شود.

راستگو در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با شیوع کرونا سبک زندگی مردم در طول یک سال گذشته بسیار تغییر کرده به طوری که تمامی الگوهای پیش بینی و طراحی شده برای توسعه و مبلمان شهری را برهم زد.

وی با بیان اینکه این استان از موفق ترین استان ها در مدیریت کروناست،  ادامه داد: ضروری است متناسب با این وضعیت پیش بینی های لازم انجام گیرد در غیر این صورت هزینه های گزافی باید پرداخت کنیم.

وی با اعلام اینکه از ۲۱ شهرستان استان ۶ شهرستان در وضعیت آبی و مابقی در وضعیت زرد قرار دارند، اظهار کرد: تعداد بستری ها اکنون به کمتر از ۴۰۰ نفر در سطح استان رسیده و میانگین فوتی کمتر از ۳ نفر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی، افزود: کرونای جهش یافته انگلیسی در چند شهرستان استان گزارش شده و دانشگاه علوم پزشکی تبریز رهگیری های لازم را انجام می دهد.

وی ادامه داد: واکسیناسیون گروه های هدف در استان در حال انجام است و تا کنون دو محموله واکسن وارد استان شده و به زودی محموله سوم نیز دریافت می شود.

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، در این جلسه، گزارش اداره کل زندان‌های استان درخصوص توانمندسازی اجتماعی زندانیان و گزارش پلیس فتا درخصوص کمپین پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی در کودکان ارائه شد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments