تغییرات در هیئت مدیره باشگاه گل گهر ربطی به نتیجه بازی برابر پرسپولیس نداشت

“محمد جواهری” در گفت و گو با خبرنگار «entekhabat1400.com» گفت: در پی انتصاب مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در ماه گذشته، تغییراتی در ترکیب هیئت مدیره برخی شرکت های زیرمجموعه و شرکت های همکار در منطقه گل گهر صورت گرفت که تغییر در اعضای هیئت مدیره باشگاه گل گهر نیز از این جمله بود که با شروع نیم فصل دوم اعمال شد و این تغییرات هیچ ربطی به نتیجه بازی با پرسپولیس نداشت.

وی با تقدیر از زحمات اعضای سابق هیئت مدیره باشگاه و تبریک به اعضای جدید، ادامه داد: بلافاصله پس از مشخص شدن ترکیب هیئت مدیره جدید، استعفای خود را تقدیم کردم چرا که حق طبیعی آنها بود که با گزینه‌ای مدنظر و هماهنگ با خودشان کار کنند، اما هیئت مدیره جدید با استعفای بنده مخالفت کرد و خواستار ادامه همکاری بنده با باشگاه شدند.

مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان با پذیرفتن مسئولیت ناکامی های اخیر تیمش در لیگ برتر گفت: مقصر نتایج اخیر تیم فوتبال بنده هستم، چرا که بنده نتوانستم حق تیمم را بگیرم؛ از همه هواداران و مردم فهیم سیرجان که همیشه حامی ما هستند عذرخواهی می کنم. 

وی با انتقاد از اشتباهات داوری علیه تیم گل گهر گفت: گل گهر سیرجان از اشتباهات داوری ضرر کرده و تاکنون بیشترین پنالتی علیه این تیم گرفته شده و به صورت کاملا محسوسی از داوری ها ضربه خوردیم؛ هرچند که اعتقاد دارم شاید عمدی در کار نباشد.

جواهری با اشاره به اینکه تیم گل گهر از بی نظمی ناخواسته  در برگزاری مسابقات نیم فصل اول ضربه خورد، گفت: تیم زمانی که در بهترین شرایطش بود با وقفه ای که در برگزاری مسابقات لیگ برتر برای ما ایجاد شد، آمادگی‌اش را از دست داد و افت کرد. ما تنها تیمی هستیم که دو دیدار سخت با پرسپولیس به عنوان آخرین بازی نیم فصل اول و سپاهان در شروع نیم فصل دوم را پشت سر هم بازی کردیم. پرسپولیس در بهترین شرایط ممکن و با انگیزه قهرمانی در نیم فصل به مصاف ما آمد و ما در بدترین شرایط ممکن بودیم‌.

وی استراتژی باشگاه در این فصل را همچنان حفظ تیم در نیمه بالایی جدول اعلام کرد و ادامه داد: سطح توقع از تیم به دلیل اینکه هفت هفته در صدر جدول قرار داشت بسیار بالا رفته،  اما هدف و استراتژی ما در این فصل تثبیت جایگاه تیم در نیمه اول جدول لیگ برتر و به وجودآوردن شخصیت حرفه ای و ثبات برای تیم بود که خدا را شکر در شرف دست یافتن به این اهداف هستیم.

جواهری درخصوص نقل و انتقالات این تیم گفت: علی رغم اینکه لیست بازیکن اضافی یا مازاد نداریم اما بازیکنان را هم با زور در تیم نگه نمی داریم.

وی درباره انصراف از انتخابات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: بابت انصراف از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال عذرخواهی می کنم و از حمایت هایی که از بنده شد تشکر می کنم. به ریاست جدید فدراسیون و هیئت رئیسه جدید تبریک می گویم و انتظار دارم برنامه ها و  وعده هایی را که داده اند عملیاتی کنند.

جواهری درباره ایجاد زیرساخت های ورزشی و میزبانی این باشگاه از رقابت های بین المللی گفت: باشگاه گل گهر در آماده سازی زیرساخت های ورزشی عالی عمل کرده و تمامی بودجه ورزشی که از طرف شرکت تخصیص یافته است را در تیم داری حرفه ای هزینه نکردیم و به موازات تیم داری حرفه ای و پایه  بودجه خوبی در آماده سازی زیرساخت های ورزشی هزینه کردیم و از نگاه کارشناسان این حوزه عملکردی عالی داشتیم و اگر بشود می خواهیم میزبان مسابقات بین المللی فوتبال و  شاید حتی میزبان اردوی آماده سازی یکی از تیم های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments