فعالیت‌های انتخاباتی شرق تهران در فضای مجازی رصد می شود

سردار کیومرث عزیزی ظهر پنجشنبه ۱۴ اسفندماه در جلسه اعضای روحانیت شهرستان ورامین گفت: فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری در فضای مجازی از چند ماه قبل بصورت نامحسوس شروع شده است و پلیس برای هر یک از کاندیداها پوشه و فایلی جداگانه از این فعالیت ها تشکیل و فعالیت ها رصد و ثبت و ضبط می گردد.

وی ادامه داد: حوزه فعالیت ها و حوزه جرم نامزدها تشکیل و پایش می گردد و در وقت مقتضی به مراجع ذیصلاح ارائه خواهد شد.

سردار عزیزی با دعوت از فعالان فرهنگی خصوصا روحانیت برای مشارکت در امور اجتماعی اظهار کرد: روحانیت در این منطقه جزء اقشار تاثیرگذار بوده و است، لذا انتظار داریم روحانیت در فعالیت مجازی بیشتر ورود نماید، کاهش حضور روحانیت در این فضا برای دشمنان مجالی شده تا عوامل نفاق با هدایت سرویس های خاص خود در اغوای مردم خصوصا جوانان جسارت بیشتری پیدا کنند.

وی افزود: تولید محتوای مناسب برای کمرنگ کردن فعالیت های دشمنان از وظیفه همه خصوصا قشر فرهنگی و روحانیون آگاه است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با انتقاد از مشکلات اجتماعی و بهره برداری دشمنان از این موضوع گفت: انتظار از مسئولین این است که مشکلات معیشتی مردم را حل کنند، چون دشمن از این قضیه برای رسیدن به اهداف خود بهره می برد.

وی ادامه داد: دغدغه پلیس به جز موارد برخورد با جرم و ناهنجاری ها این است که برخی سیاه نمایی ها و سوء مدیریت ها منجر به اعتراض به حاکمیت نشود.

سردار عزیزی از تشکیل جلسات جامعه روحانیت اظهار تشکر کرد و آمادگی این نیرو را جهت هرگونه همکاری با روحانیت شهر اعلام نمود.

این مقام انتظامی ارشد شرق استان تهران در پایان در خصوص انتخابات نیز بیان کرد: امید است قشر معظم روحانیت که مرجع اقشار مختلف مردم هستند با ارائه نقطه نظرات سازنده و شناخت اصلح برای مردم روشنگری نمایند تا شاهد تشکیل دولت انقلابی ، دلسوز و پیرو ولی فقیه باشیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments