تدابیر لازم برای برگزاری سه انتخابات سال ۱۴۰۰ در قرچک اندیشیده شده است

بهمن خطیبی عصر پنجشنبه ۱۴ اسفندماه در جلسه انتخابات ۱۴۰۰ در جمع اعضای این جلسه خاطر نشان کرد: می‌بایست همه تلاش کنند تا فضای انتخابات به گونه‌ای باشد که اعتماد عمومی مردم بیش از پیش جلب شود، بر همین اساس حرکت بر مدار قانون مهمترین اصل برای تمامی دست اندرکاران در تمامی مراحل برگزاری انتخابات خواهد بود.

وی ادامه داد: مطابق مواد قوانین انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات خبرگان رهبری، شرایط برای کمک دستگاه‌ها در امر برگزاری انتخابات فراهم شده و کلیه ادارات موظف به همکاری با ستاد انتخابات شهرستان هستند.

فرماندار شهرستان قرچک اظهار کرد: آماده‌ سازی ستاد انتخابات شهرستان قرچک نیز در حال انجام است تا تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان و سایر امور امکان‌پذیر شود.

خطیبی تصریح کرد: موضوع افزایش شعب اخذ رأی نیز با توجه به تراکم جمعیتی شهرستان و الزام  رعایت پروتکل‌های بهداشتی امری ضروری است که با برنامه‌ریزی صحیح انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک یادآور شد: رعایت اصل بی‌طرفی و مساوات در ارائه راهنمایی‌های لازم به داوطلبان و پاسخگویی به سئوالات آنها نیز مدنظر تمامی اعضای ستاد انتخابات شهرستان باشد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments