افرادی که به فکر خدمت به مردم هستند صداقت دارند

حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: افرادی که به فکر خدمت به مردم هستند نه اختلاس و سو استفاده از پست و مقام، صداقت دارند و با وفاداری و صداقت خدمت می‌کنند. از نمونه‌های رعایت تقوا سپردن مسئولیت ها به افراد لایق و شایسته است.

قدوسی نژاد با اشاره به مشکلات اقتصادی و عدم نظارت و سو تدبیر و گرانی‌های لجام گسیخته گفت: متأسفانه هر روز نرخها بالا می‌رود، آیا پیام شهدا این است ؛ در این برهه باید مردم کمک و ایثار کنند هرکس گرسنه ای را سیر و تشنه ای را سیراب کند عمل صالح انجام داده است و در این خصوص باید به سیره معصومین اقتدا کنیم و برای کمک به فقرا و محرومین و ایتام بشتابیم.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت شهرستان ورامین با اشاره به هفته درختکاری یادآور شد: باید به این اصل به عنوان یک سنت ارزشمند اهمیت بدهیم و در نظر داشته باشیم که امیر المومنین هزاران درخت را در کوفه کاشتند و مقام معظم رهبری نیز به انجام این مهم تاکید دارند.

خطیب جمعه ورامین تاکید کرد: فضای مجازی شاهد لجام گسیختگی فرهنگی و تخریب فکر و اخلاق است و در این راستا باید خانواده‌ها مراقب باشند اگر چه متأسفانه شاهد بی توجهی مسئولان امر در این رابطه هستیم.

قدوسی نژاد با تاکید بر اینکه مسئولان باید بیشتر به مردم خدمت کرده و صداقت داشته باشید، افزود: مگر ما قانون نداریم، کجاست نظارت‌ها، اگر چه مردم ما بخاطر شهدا به زانو در نمی آیند.

امام جمعه موقت ورامین افزود: مردم باید در انتخابات ۲۸ خرداد درست انتخاب کنند و اگر در انتخاب کوتاهی شود ، مسئول خواهیم بود ؛ لذا مهم است که هم شرکت کنیم و هم درست انتخاب کنیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments