امانتداری مجریان انتخابات از الزامات مشارکت حداکثری است

بهمن خطیبی امروز شنبه ۱۶ اسفندماه در جلسه جمعی از معتدین شهرستان قرچک بیان کرد: هدف از تشکیل نشست‌ با اقشار مختلف استفاده از تجربیات و خرد جمعی، شناسایی بهتر مشکلات و ارائه راهکار برای رفع آنها، کاستن فاصله مردم و مسئولان و اولویت‌بندی و تسریع در رسیدگی به امور در راستای پیشرفت و آبادانی شهرستان است.

وی ادامه داد: بهره‌مندی از پتانسیل معتمدین، صاحب‌نظران و نخبگان، موجب همفکری و برنامه‌ریزی هر چه بهتر در راستای افزایش رشد و توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با کمترین درصد خطا و هزینه می‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک یادآور شد: از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها با همراهی و همفکری مجمع معتمدین برای توسعه همه‌جانبه این شهرستان باید بهره گرفت.

خطیبی تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ در این شهرستان سه انتخابات مهم ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود و بر همگان آشکار است که نظام جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه حضور حداکثری مردم در صحنه، همواره در مجامع بین‌المللی موفق بوده است.

وی ادامه داد: در برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ همچون گذشته قانون فصل الخطاب ما و منویات مقام معظم رهبری، چراغ راهمان خواهد بود.

فرماندار شهرستان قرچک اظهار کرد: در راستای سربلندی مردم، عزتمندی انقلاب و پاسداری از خون شهیدان، امانتدار آرای مردم هستیم، چرا که این مهم از الزامات مشارکت حداکثری محسوب می‌شود.

این مقام مسئول یادآور شد: فعالان سیاسی و اجتماعی با تلاش‌ها و فعالیت‌های خود نسبت به تقویت امید و نشاط در جامعه در آستانه انتخابات اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک گفت: امیدواریم همگی با احساس مسئولیت و حضور حداکثری مردم شاهد برگزاری یک انتخابات پرشور و قانونمند در ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ باشیم.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments