مدیران باید شنوندگانی صبور برای گلایه‌ها و انتقادات باشند

حسین خوش اقبال در نشست با فرمانداران استان با اشاره به ابعاد مورد اهمیت انتخابات سال 1400 گفت: مجریان انتخابات با توجه به روبه پایان بودن دولت، هیچ اولویتی جز برگزاری انتخابات در تراز انقلاب و جمهوری اسلامی نخواهند داشت.

وی افزود: اینکه چه شخصی برنده و پیروز انتخابات باشد برای ما مهم نخواهد بود و لازم است که فرمانداران برای برگزاری یک انتخابات آبرومندانه و در تراز نظام اسلامی همت بگمارند.

خوش اقبال در ادامه  تصریح کرد: فرمانداران در شهرستانها نمایندگان عالی دولت هستند و لازم است که در راستای تاکیدات رئیس جمهور و وزیر کشور به اجرای دقیق قانون و رعایت اصل بی طرفی و امانتداری در انتخابات اهتمام داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به حجم فضاسازی ها در مسیر دولت گفت: هر چه به پایان دولت نزدیک می شویم بر حجم حواشی افزوده می شود ، لذا انتظار می رود مدیران در مواجهه با این فضاسازی ها با آرامش و طمانینه رفتار کنند.

 رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصمیم گیری همراه با آرامش را لازمه مدیریت در فضای انتخابات عنوان کرد و افزود: در فضایی که تولید حواشی بیشتر است نیازمند مدیریت در بحران هستیم. این فضا مدیریتی را طلب می کند که در مواجهه با ترفندهای تبلیغاتی به خصوص در فضای مجازی با تحلیل و حساب شده عمل کرد.

خوش اقبال عملکرد مدیریت ارشد استان در زلزله سال 96 را نمونه مدیریت در بحران دانست و گفت: در آن شرایط مدیریت استان همزمان با گرفتاری های زلزله به دغدغه های اقتصادی اجتماعی و توسعه ای استان نیز توجه داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه با اشاره به ضرورت برپایی جلسات با اقشار و گروههای جامعه در آستانه انتخابات تصریح کرد: مشکلات آستانه تحمل جامعه را کاهش داده، از این رو می طلبد که مدیران رفتاری خاضعانه داشته و شنوندگانی صبور برای گلایه ها و انتقادات باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان در پایان با تاکید بر اینکه فرمانداران پیش بینی مقدمات و امکانات لازم برای انتخابات را از هم اکنون داشته باشند، افزود: آسیب شناسی نقاط ضعف انتخابات دوره های گذشته کمک وافری به برگزاری یک انتخابات با کیفیت خواهد کرد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments