“راهیان” تمریناتش را آغاز کند/ نمی‌گذاریم پیش پای این تیم سنگ اندازی شود

علی محبی زنگنه در نشست هم اندیشی با جمعی از ورزشی نویسان کرمانشاه که امروز(16 اسفند) برگزارشد، با تاکید براینکه هیات فوتبال استان همواره حامی تیم راهیان بوده، اظهار کرد: زمانی که پرونده تیم راهیان در دادگاه در حال رسیدگی بود، با وجود اینکه به عنوان نماینده فدراسیون(متشاکی) در دادگاه حاضر شده بودم، اما حمایت کاملی را از این تیم کردم.

رئیس هیات فوتبال استان در خصوص عدم تحقق قول مسئولین استان مبنی بر با رایزنی با فدراسیون فوتبال برای حل مشکل راهیان تا پیش از برگزاری مجمع انتخابات ریاست فدراسیون نیز گفت: طبق صحبت هایی که با استاندار کرمانشاه داشتیم قرار بود به منظور حل قطعی مشکل تیم راهیان پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون طی روزهای پنجم و ششم اسفند در تهران با سرپرست فدراسیون رایزنی هایی داشته باشیم، اما با توجه به اینکه برنامه های استاندار در این سفر کاری زیاد بود، فرصتی برای دیدار با سرپرست فدراسیون پیش نیامد.

وی افزود: پس از برگزاری انتخابات فدراسیون و انتخاب آقای عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون، رایزنی هایی را با او داشته ایم و قول گرفته ایم که به کرمانشاه سفری داشته‌باشد و در مورد مسائل فوتبال استان و از جمله راهیان رایزنی کنیم.

محبی زنگنه خاطر نشان کرد: با رئیس جدید فدراسیون فوتبال تعامل خوبی داریم و اجازه نمی دهیم که پیش پای راهیان سنگ اندازی صورت گیرد.

وی تاکید کرد: از مدیرعامل باشگاه راهیان هم می خواهیم تا پس از تعطیلات نوروز تمرینات خود را آغاز کند.

رئیس هیات فوتبال استان در ادامه به مشکلات زیرساختی رشته فوتبال در کرمانشاه هم اشاره کرد و گفت: سال گذشته در تلاش بودیم تا مسابقات رده های سنی پایه غرب آسیا را در کرمانشاه برگزار کنیم، اما متاسفانه مهمترین مانع تحقق این برنامه مشکل زمین چمن بود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بین مجموعه های ورزشی که داریم، استادیوم آزادی شرایط بهتری برای برگزاری مسابقات دارد، اما باید برای برگزاری مسابقات مختلف شرایط زمین های چمن خود را بهتر کنیم.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش با تاکید براینکه هیات فوتبال استان روی رده‌های پایه تاکید دارد، اظهار کرد: طی سالهای اخیر توجهی که به رده های پایه داشته ایم باعث شده تا استعدادهای خوبی در باشگاه های استان کشف شوند که اکنون تعدادی از آنها در استان های دیگر بازی می کنند.

رئیس هیات فوتبال استان در ادامه با بیان اینکه هیات فوتبال هیچ امکانات و زیرساختی ندارد تا آنها را در اختیار تیم های ورزشی استان قرار دهد، افزود: ما باید امکاناتی همچون زمین و سالن و… را داشته باشیم تا بتوانیم آنها را در اختیار تیم هایمان قرار بدهیم که در این راستا رایزنی هایی را با اداره کل ورزش و جوانان استان داشته ایم و قرار براین شد در سال 1400 این مشکل حل شود.

انتهای پیام

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments