نباید اهمیت انتخابات کوچک‌انگاری شود

 حسین خوش اقبال در جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه از انتخابات به عنوان فرصتی ارزشمند برای تغییر ریل اداره کشور مطابق خواست عمومی یاد کرد و گفت: حضور مردم پای صندوق های رای عصاره و بن مایه جمهوریت نظام اسلامی است و انتخابات، گزینه بی نظیر برای صلاح و سعادت ملت است.   

وی تحقق مشارکت حداکثری را علاوه بر فراهم شدن مقدمات، مستلزم گفتمان سازی و تولید جریان فکری دانست و گفت: باید ارزش‌ها و کارکردهای عمیق و تحول‌آفرین انتخابات را برای مردم بازپردازی کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: معاندان و بدخواهان با دمیدن در فضای ناامیدی به دنبال ایجاد افسردگی سیاسی و انتخاباتی هستند، چرا که از انتخابات ضربه خورده‌اند.

خوش اقبال با یاد کردن از انتخابات به عنوان فرصت عبور از بحران‌ها، افزود: در ادوار گذشته انتخابات و هنگامی که حتی در باور تحلیلگران هم نمی گنجیده، ریل و مسیر کشور تغییر کرده و معادلات را برهم زده است.

رئیس ستاد انتخابات استان تاکید کرد: نباید گذاشت این فرایند و ابزار مهم با سیاه نمایی ها و یاس پراکنی ها کوچک انگاری شده و فرصت آن به راحتی از دست برود.

وی انتخابات را یک منفعت عمومی مستمر دانست و گفت: برخی تصمیمات از جانب روسای جمهور تا چند نسل آینده را متاثر از خود کرده است. دریافت این منفعت و بازنمایی ارزشها و کارکردهای آینده ساز و تحول آفرین آن کار نخبگان، متفکران و رسانه ها است.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments