زمینه امیدافزایی مردم برای مشارکت بیشتر در انتخابات، فراهم شود

ارسلان زارع امروز در دیدار رئیس و اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان گیلان اظهار کرد: اطمینان دارم با وجود جنگ تحمیلی اقتصادی، با حفظ روحیه انقلابی و جهادی و ایستادگی ملت بزرگ ایران، در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ حماسه ای بزرگ خلق می شود.

 وی با تصریح اینکه باید قدردان مردم باشیم که همواره در صحنه حضور داشته و همیار مسئولان و خدمتگزاران بوده اند، ادامه داد: انتخابات پیش رو، بزرگترین رویداد سیاسی – اجتماعی قرن جدید هجری شمسی است و از این جهت هم، اهمیت بالایی دارد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: مردم در استمرار و سربلندی نظام اسلامی، نقشی اثرگذار داشته‌اند و بر این مبنا باید شرایطی فراهم کنیم که با حضور حداکثری آحاد ملت، مشروعیت نظام مردم سالار ایران، بار دیگر به جهانیان نشان داده شود.

زارع گفت: آنچه مهم است اینکه زمینه امیدافزایی مردم برای مشارکت بیشتر در انتخابات، فراهم شود.

وی با بیان اینکه اطمینان بخشی به مردم از برگزاری انتخاباتی امن و سالم، در افزایش مشارکت موثر است؛ یادآور شد: همدلی و همکاری بین هیات های نظارت و اجرایی استان در انتخابات قبلی، مثال زدنی بود و تداوم این انسجام، در انتخابات پیش رو مهم است.

زارع ادامه داد: اصل سلامت انتخابات، امری مهم است و برای تامین این مهم؛ اجرای مر قانون راهگشاست.

استاندار گیلان در پایان امنیت انتخابات را موضوع با اهمیت دیگری ذکر کرد که باید با همکاری و هم افزایی همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات، مورد توجه باشد.

حجت الاسلام مجتبی اشجری رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان نیز در ابتدای این جلسه، برگزاری انتخابات سالم براساس قانون و نیز زمینه سازی برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را دو اصل مهم عنوان کرد.

وی امیدآفرینی و امیدبخشی در جامعه را موجب افزایش مشارکت در انتخابات ذکر و اضافه کرد: ۱۵ هزار ناظر برای نظارت بر فرایند برگزاری انتخابات در استان، آموزش دیده اند.

حجت الاسلام اشجری از تعامل و همکاری استاندار گیلان قدردانی کرد و گفت: این همدلی در انتخابات گذشته وجود داشت و در انتخابات پیش رو نیز شاهد خواهیم بود.

 انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments