آغاز فرآیند انتخابات در کشور/ ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام مراحل

سید موسی خادمی در حاشیه جلسه ستاد انتخابات لرستان که امروز ۱۸ اسفندماه برگزار شد، اظهار کرد: امروز با دستور وزیر کشور ستادهای انتخاباتی و برگزارکنندگان انتخابات در استانداری‌های سراسر کشور و همچنین خود وزارت کشور آغاز به کار کرد و به همین ترتیب در استان نیز ستاد انتخابات در استانداری فعالیت خود را با تعیین اعضا آغاز کرد.

وی با تأکید بر ضرورت مشارکت مردم در انتخابات، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم مطابق با برنامه زمانی، انتخاباتی خوب، مشارکتی، رقابتی و امن را در لرستان برگزار کنیم.

استاندار لرستان از مردم لرستان دعوت کرد از امروز در فکر مشارکت در انتخابات باشند و از نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا خواست زودتر کار ثبت‌نام را آغاز کرده و به‌روزهای آخر موکول نکنند.

خادمی با تأکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام مراحل انتخابات، تصریح کرد: لازم است نامزدهای انتخاباتی با توجه به شرایط کرونایی، بیشتر امورات و کارهای خود را در فضای مجازی انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که اندیشیده شده برای کار ثبت‌نام هیچ نیازی به مراجعه در فرمانداری‌ها ندارند و بنابراین از حضور در مناطق ذکر شده و همراه آوردن افراد در فرمانداری‌ها خودداری کنند.

گفتنی است در پایان این جلسه احکام روسای کمیته‌های مختلف ستاد انتخابات استان لرستان به آن‌ها ابلاغ شد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments