ثبتنام کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی به ۴ طریق انجام می‌گیرد

امین امینیان روز دوشنبه در نشست خبری، خاطر نشان کرد: علاج دردهای مزمن مردم، حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای است و همه ما باید با شرکت در انتخابات و انتخاب افراد اصلح در تصمیمات خرد و کلان کشور شرکت کنیم.

به گزارش «entekhabat1400.com»، وی از شروع فرآیند انتخابات از ۱۹ اسفندماه در سطح منطقه خبر داد و اظهار کرد: بر اساس پیش بینی‌ها، انتخابات شهرستان با ۱۰۷ صندق رای انجام می‌پذیرد اما به خاطر شیوع بیماری کرونا، رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی و کم کردن تجمعات، احتمال افزایش صندوق‌های رای محتمل است.

وی با بیان این‌که عمده تبلیغات نامزدها در فضای مجازی انجام می‌گیرد، افزود: تبلیغات زود هنگام و تخلفات دیگر، در رد و یا تایید نامزدها دخالت داده می‌شود که از این رو یک شعبه ویژه در دادگستری هشترود تشکیل شده است. 

امینیان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در بهسازی محوطه مسکن مهر، شهرداری هشترود علاوه بر این‌که ریالی هزینه نکرده بلکه به عنوان پیمانکار طرف حساب با اداره راه و شهرسازی ۱۰ درصد هم سود برده است.

وی اضافه کرد: شهرداری نباید بهسازی سایت مسکن مهر را برای خود رزومه کند چرا که در این مورد بیش از حد منتفع شده است و با این کار، عملکرد اداره راه و شهرسازی را زیر سوال می‌برد.

انتهای پیام 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments