داوطلبین ثبت نام مجازی در انتخابات را بر حضوری ترجیح دهند

عزیزاله کناری صبح امروز(۲۰  اسفندماه) در جمع خبرنگاران، افزود: نام نویسی به مدت یک هفته از ۲۰تا ۲۶ اسفند ماه به روش حضوری در فرمانداری ها و غیر حضوری از طریق سامانه های ارتباطی مثل تلفن همراه ، رایانه شخصی و دفترهای پیش خوان امکان‌پذیر است.

وی ادامه داد: شرایط ثبت نام در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر شهرهای تا ۲۰ هزار نفر مدرک تحصیلی دیپلم، بالای ۲۰ هزارنفر لیسانس بوده ولی کسانی که قبلا عضو شورا بوده و دوباره می خواهند داوطلب شوند نیاز به ارایه مدرک تحصیلی ندارند.

کناری یاد آور شد: استان هرمزگان دارای  ۴۶ شهرستان و بخش بوده که از این تعداد ۱۳شهرستان و ۳۳ شهر است لذا داوطلبان می توانند از همان محل سکونت خود یا از طریق نرم افزارهای ارتباطی اقدام به نام نویسی کنند و نیاز به مرکز شهرستان ندارند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرعباس ادامه داد: این چهار روش شامل نام‌نویسی از طریق نرم‌افزار موبایلی (دانلود برنامه نام‌نویسی از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) ودریافت پیامک مبنی بر نام‌نویسی قطعی داوطلب از سرشماره   ۳۰۰۰۷۷۸۷،  نام‌نویسی از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه (دانلود برنامه نام‌نویسی از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) ودریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷،  نام‌ نویسی از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دریافت پیامک مبنی بر نام‌نویسی قطعی داوطلب از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷، نام‌نویسی از طریق مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان (از ساعت هشت تا ۱۸) و دریافت رسید نام‌نویسی است.

وی در پایان گفت: با توجه به شیوع کرونا توصیه می‌کنم داوطلبین از طریق تلفن همراه یا دفاتر پیشخوان اقدام به ثبت نام کرده و از تجمع در فرمانداری خودداری کنند.

نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر از ۱۶ تا ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ و نام نویسی از داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ انجام می‌شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments