داوطلبان، ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند

رحمت‌الله فیروزی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com» درباره آغاز ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان اصفهان، اظهار کرد: بر اساس توصیه‌های مقام معظم رهبری و امام راحل قبل از هر چیز از هم‌وطنان درخواست می‌کنم یک مشارکت بسیار بالا و جدی در انتخابات ۲۸ خرداد داشته باشند و از نخبگان و متفکران جامعه می‌خواهیم که در انتخابات برای کاندیداتوری ثبت نام کنند تا یک انتخابات پرشور داشته باشیم.

وی افزود: یکی از وظایفی که بر عهده هیات نظارت گذاشته شده است بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها است که ملاک و معیار ما در تأیید صلاحیت‌ها رعایت قانون و استعلام از مراجع چهارگانه است. کسانی که احساس می‌کنند مدارکشان ایراد دارد قبل از ثبت نام بررسی لازم را انجام دهند تا در فرایند ثبت‌نام با مشکل مواجه نشوند.

عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اصفهان، گفت: داوطلبان انتخاباتی بر اساس دستورالعمل‌های وزارت کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی غیرحضوری و الکترونیکی ثبت نام کنند و در زمان تبلیغات خود از هر گونه تخریب و شایعه پرهیز کنند.

فیروزی با بیان اینکه داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت ثبت نام موکول نکنند، خاطرنشان کرد: داوطلبان هر چقدر زودتر ثبت نام کنند مراجع مربوط زودتر می‌توانند صلاحیت آنان را مورد بررسی قرار دهند و سعی کنند ثبت نام خود را غیر حضوری انجام دهند تا از ازدحام در فرمانداری‌ها خودداری شود.

ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه سال ۹۹ آغاز و تا ساعت ۱۸:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۲۶ اسفندماه (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments