رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در زمان ثبت نام انتخابات

محمدرضا پورمحمدی امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند ثبت نام نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر در آذربایجان شرقی نیز آغاز شد.

وی با بیان اینکه زمان ثبت نام هفت روز خواهد بود، ادامه داد: بعد از اتمام زمان ثبت نام، بررسی صلاحیت افراد از طریق استعلام از مراجع چهارگانه انجام خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمامی مراحل ثبت نام گفت: ثبت نام به دو صورت حضوری و الکترونیکی انجام خواهد شد و ضمن اینکه همه عوامل دخیل در ثبت نام به صورت فعال حاضر خواهند شد، تمامی پروتکل های بهداشتی را نیز رعایت می‌کنیم و سعی می‌کنیم روند ثبت نام با تراکم اندک برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در طول چند هفته اخیر به لحاظ فوتی و مبتلایان کرونایی، وضعیت استان خوب است و امیدواریم با تداوم حفظ این وضعیت توسط مردم عزیز علاوه بر اینکه در سال جدید وضعیت بهتری داشته باشیم، روند برگزاری انتخابات نیز در شرایط بهتری برگزار شود.

پورمحمدی در پایان متذکر شد: ثبت نام برای شورای روستاها نیز از ۱۶ فروردین آغاز خواهد شد.

به گزارش «entekhabat1400.com»، ثبت‌نام از داوطلبان حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر از امروز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ آغاز و تا ساعت ۱۸:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ (جمعا به مدت ۷روز) ادامه خواهد یافت.

گفتنی است، داوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر به یکی از چهار روش اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبت‌نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب، نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی کامپیوتر (دانلود برنامه ثبت‌نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب، دفاتر پیشخوان دولت و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب و مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان (از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments