داوطلبان ثبت نام در انتخابات را به روزهای آخر موکول نکنند

بهروز مهدوی امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند ثبت نام نامزدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: داوطلبان ثبت نام در انتخابات می‌توانند از چهار طریق نسبت به ثبت نام اقدام کنند و براساس قانون برای هرکس امکان ثبت نام الکترونیکی وجود نداشت، می‌تواند به‌صورت حضوری مراجعه و ثبت نام کند.

وی ادامه داد: فرمانداری از ساعت ۸ صبح الی ۶ عصر پذیرای ثبت نام کنندگان است و ۳۰ نفر به عنوان مسئول ثبت نام فعال  خواهند بود.

وی در خصوص پیش بینی‌های صورت گرفته در رابطه با میزان ثبت نام در انتخابات شورای شهر نیز گفت: پیش‌بینی می‌کنیم استقبال خوبی نسبت به دوره های گذشته صورت گیرد و شاید بیش از ۵۰۰ نفر در تبریز ثبت نام کنند.

فرماندار شهرستان تبریز تاکید کرد: براساس رنگ‌بندی شیوع کرونا، تبریز فعلا در وضعیت زرد قرار دارد و این وضعیت نیز دستورالعمل خاص خود را دارد که برای اینکه مشکلی از این بابت پیش نیاید، امسال فضای بزرگتر با ظرفیت بیش از ۲۰۰ نفر را برای ثبت نام در نظر گرفتیم.

وی اضافه کرد: از ثبت نام کنندگان می‌خواهیم با داشتن ماسک به محل ثبت نام مراجعه کنند و از همه عزیزان می‌خواهیم ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند و در ایام ابتدایی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش «entekhabat1400.com»، ثبت‌نام از داوطلبان حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر از امروز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ آغاز و تا ساعت ۱۸:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ (جمعا به مدت ۷روز) ادامه خواهد یافت.

گفتنی است، داوطلبان می‌توانند جهت ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر به یکی از چهار روش اپلیکیشن موبایلی (دانلود برنامه ثبت‌نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب، نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی کامپیوتر (دانلود برنامه ثبت‌نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir) و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب، دفاتر پیشخوان دولت و دریافت پیغام مبنی بر ثبت‌نام قطعی داوطلب و مراجعه حضوری به فرمانداری شهرستان (از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۸:۰۰) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments