حال و هوای ثبت نام کنندگان داوطلبان انتخابات شورای شهر در ورامین 

بر اساس قانون، ثبت نام وداوطلبان انتخابات شوراهای شهر از امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند تا ساع ۱۸ روز ۲۶ اسفند به چهار روش استفاده از اپلیکشن موبایلی و  نسخه دستکتاپ رایانه بازگذاری شده در سایت وزارت کشور به آدرس http://entekhabat.moi.ir/، مراجعه به مراکز پیشخوان دولت و مراجعه حضوری به فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین در جمع خبرنگاران، عمل به قانون و شفافیت در امور را لازمه مشارکت مردم اعلام کرد و افزود: همه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، امانت‌دار رأی مردم هستند و باید با عمل به قانون ضمن حراست از این امانت، زمینه مشارکت آحاد مردم را فراهم کنند.

وی افزود: ستاد انتخابات شهرستان ورامین با در نظر گرفتن اصل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، از ساعت ۸ امروز چهارشنبه آماده پذیرایی از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی است تا روند قانونی ثبت نام به درستی صورت پذیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین اظهار کرد: از کلیه افرادی که با احساس مسوولیت، قصد مشارکت در این رویداد مهم سیاسی دارند درخواست می‌شود از ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند تا این بخش از انتخابات با حفظ سلامتی تمامی افراد حاضر در محل ستاد انتخابات اجرایی شود.

لازم به ذکر است که انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای روز ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments