آغاز دومین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای شهر

به گزارش «entekhabat1400.com»، ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر از ساعت ۸ صبح چهارشنبه (۲۰ اسفند) در سراسر کشور آغاز شده و تا روز ۲۶ اسفند به مدت ۷ روز ادامه دارد.

به گفته دبیر ستاد انتخابات کشور و با توجه به گزارش نخستین روز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در روز گذشته ۲۲۵۴ نفر تا ساعت ۱۸:۰۰ برای ثبت‌نام اقدام کردند که از این تعداد، بیش از ۳۶ درصد ثبت‌نام‌ها بصورت الکترونیک انجام شد.

تفاوت ثبت نام در این دوره از انتخابات امکان الکترونیکی بودن آن در شرایط کرونایی است.

امروز(پنجشنبه) نیز دومین روز ثبت نام شوراها از دقایقی پیش یعنی ساعت ۸ صبح  آغاز شده است. در روز گذشته مواردی همچون توصیه به داوطلبین این انتخابات برای ثبت نام غیرحضوری و همراه داشتن خودکار هنگام مراجعه برای ثبت نام حضوری با توجه به وجود شرایط کرونایی در کشور بارها مورد تاکید مسئولین انتخابات قرار گرفت.

چمران: اگر مردم ضرورتی بدانند قطعا در خدمت آنها هستم

به گزارش «entekhabat1400.com»، مهدی چمران رییس سابق شورای اسلامی شهر تهران ساعت ۱۲ در جمع خبرنگاران در خصوص ثبت نام خود نیز برای شورای شهر تهران اظهار کرد: هنوز ثبت نام نکرده‌ام خودم دوست ندارم بیایم به دلیل این‌که عرصه را به جوانان بسپاریم اما به دلایلی همچون بحث تجربه، دوستان این تکلیف را می‌کنند و اگر مردم هم ضرورتی بدانند قطعا در خدمت آنها خواهم بود.

وی در ادامه گفت: باید در خصوص ثبت نام تصمیم بگیرم در این راستا با مردم و دوستان مشورت خواهم کرد آنها که می‌شناسند می‌گویند شرکت کنم.

رییس سابق شورای اسلامی شهر تهران در خصوص بررسی گزینه شهرداری تهران نیز اظهار کرد: هنوز برای شهردار به صورت مصداقی صحبت نکرده‌ایم اما برای شورا و شهرداری شاخص‌هایی را مشخص کردیم که قطعا آنها را اعلام خواهیم کرد.

خبر در حال تکمیل است…

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments