مهرداد بذرپاش نامزد ریاست جمهوری می‌شود؟

«entekhabat1400.com» |«entekhabat1400.com» شنیده ها حاکی از این است که مهرداد بذرپاش در دو راهی تصمیم‌گیری برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری نیز قرار دارد. خودش را مصداق رییس‌جمهور جوان انقلابی می‌داند اما حضور کاندیداهای متعدد او را قدری مردد کرده است. ضمن اینکه نمی‌خواهد عنوان جوان انقلابی را از کف داده و به سادگی تقدیم سعید محمد کند لذا ناگزیر است که در روزهای آتی تصمیم دشواری بگیرد.

به گزرش روزنامه اعتماد، طبق شنیده‌های کانال تلگرامی «نیمه محرمانه» مهرداد بذرپاش رییس دیوان محاسبات در حال جمع‌آوری نظرات برای حضور یا عدم حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری است. تعدادی از مشاوران او که البته در اقلیت هستند نیز به او گفته‌اند که «حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی مانند شرکت در انتخابات ریاست دیوان محاسبات اقدام غلطی است و احتمالا پایان عمر سیاسی او را رقم خواهد زد.»

 

برخی دیگر از نزدیکان او اما که انگار تعدادشان هم بیشتر است زیر گوشش می‌خوانند که «توانایی بالایی در مناظره داری و بهتر است شانس خود را در کارزار 1400 امتحان کنی.» تصمیم‌گیری برای بذرپاش بعد از ورود رسمی سعید محمد به انتخابات اگرچه سخت‌تر شده اما راهی ندارد و باید نهایتا قبل از نوروز به جمع‌بندی برسد. باید منتظر ماند و دید که او مغلوب اکثریت اطراف خود شده یا نظر دلسوزان همراهش را جدی می‌گیرد و نمی‌آید.

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments