لزوم تلاش حداکثری برای برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند

غلامعلی صادقی در اولین جلسه ویدئو کنفرانس ستاد پیشگیری و برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی خراسان رضوی در مجتمع قضایی ولایت مشهد با اشاره به وصول دستورالعمل مربوطه با موضوع انتخابات اظهار کرد: در دوره‌های قبل انتخابات، دستگاه قضایی با هدف پیشگیری از جرایم و تخلفات احتمالی انتخاباتی ورود خوبی داشته و این روند برای انتخابات پیش رو در چارچوب قانون با قوت و قدرت استمرار خواهد یافت.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت‌های قانونی با هدف برگزاری یک انتخابات پرشور، اخلاقی و قانونمند افزود: رؤسای حوزه های قضایی و دادستان‌های عمومی و انقلاب شهرستان‌های استان موظفند با تمام توان در این راستا اقدام نمایند و نظارت مؤثری بر حسن اجرای قوانین داشته باشند.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی صادقی با اشاره به تاکیدات ریاست قوه قضائیه در زمینه لزوم برگزاری یک انتخابات پرشور گفت: مجموعه قضایی استان خراسان رضوی حمایت‌های قانونی را با هدف مشارکت حداکثری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اعمال خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با هدف پیگیری دقیق بخشنامه‌های مربوطه و نظارت بر حسن اجرای امور کارگروه ویژه‌ای نیز در مرکز استان تشکیل و در شهرستان‌ها نیز تشکیلات متناظری فعال خواهند شد تا به بهترین نحو ممکن اقدامات قانونی و نظارتی به انجام برسد.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی افزود: ستاد استعلامات انتخاباتی نیز در دادگستری استان تشکیل شده و انتظار می‌رود بخش‌های مربوط به درستی به وظایف خود عمل نمایند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments