لاهوتی: سعید محمد یک کاندیدای پوششی است / ترقی: سعید محمد شانسی برای موفقیت ندارد

«entekhabat1400.com» | سردار سعید محمد با انتشار یک ویدیو از مشهد کاندیداتوری خودش را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام کرد و به این ترتیب دومین نامزد نظامی پس از سردار سعید دهقان شد که بخت خودش را برای رسیدن به پاستور امتحان می کند.

 

به گزارش دیده‌بان ایران، مهرداد لاهوتی، نماینده مجلس دهم و از چهره‌های نزدیک به لاریجانی، درباره نامزدی سعید محمد او را یک کاندیدای پوششی خوانده و می‌گوید: «تصور من این است سعید محمد با انگیزه ریاست جمهوری وارد نشده است. احتمالا همان نقشی را ایفا خواهد کرد که آقای جهانگیری یا قالیباف در انتخابات 96 ایفا کردند. استنباط من این است که اجماع اصولگرایان روی سعید محمد کار سخت و دشواری باشد. او نهایتا می‌تواند در صحنه حضور داشته و در توافق با کاندیدای نهایی به کار خود ادامه دهد».

 

اما حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه هم درباره اعلام نامزدی سردار جوان سپاه معتقد است که «سعید محمد هنوز در جامعه فرد شناخته شده ‌ای نیست و به همین خاطر شانس چندانی برای موفقیت ندارد.»

 

وی تاکید می‌کند که «کسی از دیدگاه‌ها و مواضع او  خبر ندارد و کارنامه‌اش در قرارگاه خاتم‌الانبیا که اخیر برای نخبگان مطرح شده، مورد توجه مردم نیست. ضمن اینکه در نظر سنجی‌ها نیز خیلی عقب است.»

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments