آغاز فعالیت‌های انتخاباتی سران فتنه/ دست رد آیت الله سیستانی به سینه مفسد گردن کلفت اقتصادی

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های «entekhabat1400.com»، بولتن جهان‌نیوز به برخی لایه‌های پنهان اخبار و رویدادهای سیاسی و فرهنگی ایران خواهد پرداخت. چهل و نهمین شماره بولتن جهان نیوز را در ادامه می‌خوانید:

دست رد آیت الله سیستانی به سینه مفسد گردن کلفت اقتصادی

یکی از چهره های مشهور سیاسی که برادرش دارای تخلفات اقتصادی است اخیرا تلاش کرده با واریز مبلغ زیادی تحت عنوان وجوهات شرعی روابط نزدیکی با دفتر آیت الله سیستانی برقرار کند. این چهره سیاسی که ظاهرا نگران پیگیری پرونده‌های اقتصادی و سیاسی خود و نزدیکانش است تلاش کرده که به نوعی حمایت دفتر آیت الله سیستانی را برای خود جلب کند که موفق به این کار نشده است. بر اساس پیگیری‌ها دفتر آیت الله سیستانی به این چهره سیاسی پاسخ منفی محکمی داده است.

آخرین خبر درباره وضعیت انتخاباتی مهندس فتاح

مهندس فتاح تا چند ماه قبل به عنوان یکی از گزینه های جدی انتخابات ریاست جمهوری محسوب می شد. گزینه ای که گفته می شد حتی جبهه پایداری با عبور از سعید جلیلی به دنبال حمایت از وی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ است. با این وجود پس از اظهارات نادرست و عجولانه مهندس فتاح در یک برنامه تلویزیونی که طرح اتهاماتی به برخی اشخاص محترم همراه بود، عملا در فضای سیاسی کشور با بی میلی و کاهش مقبولیت رو به رو شد. در همین حال پیگیری‌ها نشان می‌دهد که فتاح عملا دیگر هیچ فعالیت انتخاباتی برای ۱۴۰۰ ندارد و اساسا فعالیت سیاسی خاصی نیز در چند ماه اخیر نداشته است.

آغاز فعالیت‌های انتخاباتی سران فتنه

طی ماه‌های اخیر موسوی و کروبی عملا در رفع حصر قرار داشته و دیدارها و تماس تلفنی آزادانه‌ای با اطرافیان خود برقرار کرده اند. پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این دو چهره سیاسی بلافاصله پس از گشایش در برقراری ارتباط آزاد، با چهره های سیاسی همسو با خود تماس گرفته و عملا فعالیت های سیاسی و انتخاباتی خود را آغاز کرده اند.

به عنوان نمونه مهدی کروبی در خانه قدرت الله علیخانی عملا جلسه انتخاباتی برقرار کرد و یا موسوی در تماس با برخی چهره های سیاسی همانند افرادی از گروه نهضت آزادی به گفتگو پرداخته است. میرحسین موسوی و مهدی کروبی در انتخابات گذشته از ریاست جمهوری روحانی اعلام حمایت کردند. با این وجود این سوال پیش می آید که گزینه سران فتنه برای انتخابات ۱۴۰۰ کیست؟! آیا این بار نیز فردی شبیه روحانی قرار است توسط سران فتنه به مردم تحمیل و تبلیغ شود؟! 

انتهای پیام/


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments