دعوت حزب ندای ایرانیان از جوانان برای نام نویسی در انتخابات شورای شهر

به گزارش «entekhabat1400.com»، حزب ندای ایرانیان با انتشار دعوت نامه ای از جوانان نوشت:

در حالی به استقبال سال نو می‌رویم که بهار طبیعت با بهار دموکراسی که همانا فصل انتخابات است، هم‌زمان شده است. نهاد انتخابات به عنوان یکی از مَجاری شناسایی و تحقق حق حاکمیّت شهروندان بر سرنوشت‌شان، همواره بایستی همچون هستۀ بنیادین مردم‌سالاری با مشارکت جدّی فعالان و سازمان‌های مدنی و احزاب سیاسی پاس داشته شود. خِرد سیاسی حُکم می‌کند تا فعالانه در انتخابات شرکت کرده و بکوشیم تا بر فرآیند اداره و مدیریت جامعه تأثیرگذار باشیم، چراکه تجربۀ عام بشری عموماً روش و مَنشی مناسب‌تر از این برای اصلاح امور و تغییر مسالمت‌آمیز سیاست‌ها نمی‌شناسد.

 از همین رو، حزب ندای ایرانیان، به تَبَع وظایف ذاتی و رسالتی که بر عهده دارد، بر آن است که در انتخابات پیش رو با تمام توان مشارکت داشته باشد تا شایسته‌ترین افراد را برای کسب جایگاه خطیرِ نمایندگی مردم در مناصب مدیریت شهری، برای تأمین منافع ملی و تضمین حقوق شهروندی، یاری رساند.

 در همین راستا، حزب ندا با تأکید بر لزوم حکمرانی خوب شهری و ضرورت تلاش بی‌وقفه و پیگیر برای تحقق یک نظام مدیریتی جامع و چابک شهری و با یادآوری تجربۀ موفق حضور جوانان در انتخابات شورای شهر دورۀ قبل که خود شاهدی است بر این مُدعا که حضور جوانان متخصص و باانگیزه می‌تواند بر بهبود نظام مدیریتی کشور مؤثر باشد، از جوانان کاردان و متخصص در حوزه شهری (چه اعضای حزب و چه غیر آن) دعوت به عمل می‌آورد تا برای ثبت‌نام در انتخابات شورای شهر اقدام کنند.

بی‌تردید حضور شما جوانان که صاحبانِ راستین انقلاب و سازندگانِ واقعی فردااید، در کنارِ حمایت احزاب سیاسی و نهادهای مدنی، می‌تواند فرصتی برای تغییر نسل مدیران شهری و تزریق نیروی جوانی و قدرت تخصص به شوراهای شهر در سراسر کشور عزیزمان باشد که ماحَصل آن نیز چیزی نیست جز ارتقایِ کیفیتِ حکمرانی و افزایش رفاه شهروندان و در نهایت توسعۀ همه جانبه.

 نگاه ما نداییان به انتخابات شورای شهر، درگیر و دار منازعات سیاسی و جهت‌گیری‌های ایدئولوژیک نیست، لذا از همۀ جوانان، به شرط تخصص و کاردانی حمایت خواهیم کرد و دست تمامی صاحب‌نظرانی که در حوزۀ «حکمرانی خوب شهری» برنامه و طرحی داشته باشند و یاریگرمان بشوند را به گرمی خواهیم فشرد. همّت و حمیّت ماست که ضامن آبادانی ایران اسلامی است، پس کوتاهی نکنیم.

 در پایان خواهشمندیم عزیزانی که برای نامزدی ثبت‌نام می‌کنند و یا کسانی که طرح و برنامه‌ای دارند، از طریق رایانامۀ dabirkhane.neda@gmail.com یا وب‌سایت رسمی حزب ندای ایرانیان (nedayeiranian.org) با ما در میان بگذارند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments