استاندار گلستان: همه مکلف به اجرای قانون در انتخابات هستیم

هادی حق‌شناس امروز در نشست مشترک با فرمانداران، هیات های نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در استان گلستان اظهار کرد: تعامل هیات های اجرایی و نظارت دغدغه‌های مردم را در انتخابات مرتفع می‌کند و یکی از موضوعات در حوزه اجرای درست انتخابات، حاصل همین تعامل است.

وی با اشاره به بیان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه علاج دردهای مزمن کشور در انتخابات پرشور و انتخاب صحیح و اصلح است، گفت: خوشبختانه تمامی دلسوزان کشور مصّر به بی‌طرفی و اجرای قانون در انتخابات هستند و البته مدیران اجرایی حق دخالت در انتخابات به نفع یا علیه کاندیدای خاصی را ندارند.

استاندار گلستان یادآور شد: تلاش تمام دست‌اندرکاران انتخابات حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی است و کلیه امکانات استان در مسیر انتخاباتی با نشاط بسیج شده است تا منجر به انتخابی اصلح شود.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: در انتخابات پیشین شاهد مشارکت ۵۸ درصدی مردم استان بودیم و با وجود شرایط کرونایی امیدواریم با همراهی گروه‌های سیاسی و احزاب بتواند مشارکت مردمی را افزایش دهیم.

وی بیان کرد: همکاری رسانه‌ها و صدا و سیما نقش تأثیرگذاری در ارتقا شور انتخاباتی دارد.

استاندار گلستان گفت: امروز کشور در شرایط بسیار سختی اداره می‌شود و نظام سلطه هزینه‌های مقاومت کشور را بالا برده است اما خوشبختانه در چنین شرایط دستاوردهای ارزشمندی در کشور حاصل شده که البته ماحصل همکاری تمام ارکان نظام است.

حق‌شناس ادامه داد: تمام تلاش ما زمینه‌سازی برای افزایش حضور مردم در پای صندوق‌های رای است و در این راستا هیات های اجرایی و نظارت هم مسیر هستند.

به گزارش «entekhabat1400.com» به نقل از استانداری گلستان، حمیدرضا بهمنی نژاد_رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان نیز در این جلسه گفت: باید امنیت روانی مردم تأمین شود و موضوعات همه تلاش کنیم مشکلات مردم مرتفع شود.

وی بیان کرد: امیدواریم شاهد حضور پرشور و فراگیر مردم در انتخابات پیش رو باشیم و در هرکدام از انتخابات‌های سال آتی، انتخاب اصلح انجام شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments