ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها به شکل الکترونیکی است

حمیدرضا تأملی، امروز (یکشنبه-۱۷ اسفند) در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستاها در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: بر اساس قانون، داوطلبان در هنگام نام‌نویسی باید گواهی عدم سوء پیشینه را که از تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد ارائه کنند.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به شکل غیرحضوری و الکترونیکی انجام می‌شود.

به گزارش «entekhabat1400.com»، فرماندار اردستان، تصریح کرد: از ۲۰ اسفندماه نام‌نویسی از داوطلبان انتخابات در شوراهای شهر و روستا آغاز خواهد شد و داوطلبان می‌توانند از سه مسیر غیرحضوری سایت انتخابات وزارت کشور، دفاتر پیشخوان دولت و نرم‌افزار (اپلیکیشن) ویژه انتخابات نسبت به ثبت نام اقدام و فقط برای تأیید مدارک به فرمانداری مراجعه کنند.

تأملی با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه بخشداران از هم‌اینک اقدامات لازم را برای تحقق این رویداد مهم آماده کنند، گفت: مجموعه مسئولان شهرستان باید تلاش کنند یک انتخابات سالم و با مشارکت بالا در کمال امنیت برگزار کنند.

وی خاطرنشان کرد: بخشداران شهرستان وظیفه دارند نسبت به دعوت از معتمدان و نخبه‌های مناطق شهری و روستایی که شناخت کافی از نیازهای مردم منطقه دارند اقدام کنند تا مردم در روز انتخابات گزینه‌های متعددی برای انتخاب پیش‌رو داشته باشند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments