دولتمردان به توصیه دلسوزان توجه کنند/ سوء مدیریت‌ها به اقتصاد کشور آسیب‌زده است

به گزارش «entekhabat1400.com» از الیگودرز، محسن رضایی امروز در جمع مردم شهر الیگودرز اظهار داشت: دولتمردان کشور بایستی خطرات سیاسی و اقتصادی را از قبل پیش‌بینی کنند و به توصیه‌های افراد دلسوز کشور که در این زمینه به آن‌ها هشدار می‌دهند توجه کنند.

وی با بیان اینکه کاهش ارزش پول ملی و مشکلاتی که طی یک سال گذشته در حوزه بورس ایجاد شده ناشی از بی‌توجهی دولتمردان نسبت به توصیه‌های نخبگان و دلسوزان کشور است، افزود: مسئولان کشور نباید نسبت به مشکلات اقتصادی که برای مردم به وجود آمده بی توجه باشند و در سخنرانی‌های خود از چرخیدن چرخ زندگی مردم صحبت کنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: کشور در جنگ اقتصادی قرار دارد و متاسفانه برخی سو مدیریت‌های مسئولان سبب آسیب دیدن بیشتر اقتصاد کشور در این جنگ اقتصادی شده است.

رضایی با اشاره به اینکه نیروهای نظامی در طول ۴۲ سال گذشته در سخت ترین برهه‌های سیاسی و نظامی سینه خود را سپر ملت ایران کرده‌اند، تصریح کرد: رسانه‌های معاند و برخی از سیاست مداران کشور در حال ایجاد ترس نسبت به ورود نیروهای نظامی در انتخابات هستند اما اعلام می‌کنیم ورود نظامی‌ها در صحنه سیاسی دست مفسدان اقتصادی و سیاسی را از صحنه مدیریت کشور قطع خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: کشور در جنگ اقتصادی قرار دارد و نباید اجازه دهیم افرادی سوء استفاده‌گر، معیشت زندگی مردم را در خطر قرار دهند.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰/ی


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments