نامزد ما هم درون‌حزبی خواهد بود / بعید است ظریف در انتخابات مستقل ثبت‌نام کند

«entekhabat1400.com» | عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره مواضع انتخاباتی حزب متبوع خود توضیحاتی ارائه داد.

 

علی محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به ریاست بهزاد نبوی بر جبهه اصلاح‌طلبان ایران گفت: آنهایی که بهزاد نبوی را می‌شناسند به خوبی می‌دانند که او پیش از انقلاب از مبارزان واقعی انقلاب بود و بعد از انقلاب هم مسئولیت‌های بسیاری داشته و فردی درستکار و علاقه‌مند به پیشرفت، عمران و رفاه کشور و تعالی نظام است.

 

او ادامه داد: او حتی بعضا مورد انتقاد برخی از افراد تندرو هم قرار گرفته که چرا تا این حد پای نظام ایستاده است؛ اعلام آمادگی او برای ریاست جبهه اصلاح‌طلبان و مسئولیت این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را باید به فال نیک گرفت، زیرا امید این را ایجاد می‌کند که اصلاح‌طلبان از این سردی حاکم بر فضای انتخابات خارج شده و حرکت کنند.

 

نمازی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر حمایت کارگزاران سازندگی از علی لاریجانی برای ریاست جمهوری سیزدهم هم گفت: تا جایی که من خبر دارم در شورای مرکزی حزب کارگزاران تا الان صحبتی در این باره مطرح نشده و اقدامی که تا امروز کارگزاران انجام داده این است که طبق خواسته جبهه اصلاح‌طلبان ایران مبنی بر اینکه از احزاب عضو خود خواسته از میان خود نامزد معرفی کنند؛ کارگزاران هم در تلاش است تا از میان خود نامزد معرفی کند.

 

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران تاکید کرد: قطعا نامزد ما هم درون حزبی خواهد بود، زیرا هر حزبی نامزد خود را معرفی می‌کند، اما من تا به حال صحبتی از علی لاریجانی نشنیدم.

 

او درباره احتمال نامزدی محمد جواد ظریف برای ریاست جمهوری سیزدهم هم بیان کرد: بعید است که او نامزد شود، مگر اینکه یکی از احزاب مهم از او دعوت کند وگرنه خودش اهل این نیست که به صورت مستقل ثبت نام کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments