مذاکرات شورای وحدت و ائتلاف در جریان است / ادامه رایزنی با حداد عادل و ذوالقدر

«entekhabat1400.com» | ​تحرکات انتخاباتی در هر دو جریان اصولگرا و اصلاح‌طلب درحال اوج گرفتن است. روحانیت اصولگرا نیز که این بار با سازوکار شورای وحدت وارد گود شده است در تلاش برای ایجاد وحدت حداکثری در جریان راست است. شورای ائتلاف هم تا این لحظه حاضر نشده است زیر بیرق شورای وحدت برود. 

 

در همین راستا،غلامرضا مصباحی‌مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که فعالیت‌های انتخاباتی اصولگرایان به کجا رسیده است؟ گفت: دوستان شورای وحدت درباره آخرین فعالیت‌های انتخاباتی اطلاع دارند و آقای متکی به عنوان سخنگوی شورا، آخرین اطلاعات در این باره را در اختیار دارند.

 

مذاکرات شورای وحدت با شورای ائتلاف در جریان است اما….

او افزود: جامعه روحانیت هم به دنبال این است وحدت حداکثری را به وجود آورد و امیدواریم این اتفاق بیفتد مذاکراتی هم در حال حاضر در جریان است اما هنوز نهایی نشده است. 

 

رایزنی با حداد عادل و ذوالقدر

مصباحی مقدم در پاسخ به این سوال که رایزنی‌ها در جریان اصولگرایی به کجا رسیده است؟ تصریح کرد: رایزنی‌ها فقط با شورای ائتلاف و آقای حداد عادل و آقای ذوالقدر در حال انجام است.

 

اگر رییسی کاندیدا شود حمایت می کنیم 

این چهره سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که رایزنی با کاندیداها در چه مرحله ای است؟ آیا با آمدن آقای رییسی به انتخابات، قالیباف کنار می کشد یا خیر؟ عنوان کرد: بنده قبلا اعلام موضع کردم مبنی بر اینکه اگر آقای رییسی کاندیدا شود ما از ایشان حمایت خواهیم کرد.

 

ما قالیباف را نفی نکردیم/ از تصمیم قالیباف باخبر نیستم

او با بیان اینکه ما آقای قالیباف را نفی نکردیم، گفت: منتهی اگر آقای رییسی بیاید روی او اجماع می کنیم.

 

عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سوال که صحبت‌های آقای پیرهادی درباره احتمال نیامدن قالیباف به نفع رییسی را چگونه ارزیابی می کنید و آیا قالیباف به این راحتی از کاندیداتوری در انتخابات کنار می کشند یا خیر؟ اظهار کرد: بنده در این باره نمی توانم نظر بدهم چراکه از تصمیم آقای قالیباف باخبر نیستم.

 

درباره جلیلی نظری ندارم!

مصباحی مقدم با اشاره به وضعیت سایر کاندیداها و آیا سعید جلیلی هم می تواند از گزینه‌های اصولگرایان باشد؟ عنوان کرد: بنده در این باره اظهارنظری ندارم.

 

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که با توجه به اظهارات رییس بانک مرکزی در خصوص منفی نبودن فضای مجمع نسبت به لوایح FATF، وضعیت FATF به کجا رسیده است؟ ابراز کرد: بنده در این باره نظری ندارم به هر حال آقای همتی نظرشان را ارائه داده اند.

 

نظرات اعضای مجمع در سینه‌شان جای دارد!

او در پاسخ به این سوال که توضیحات مسئولان دولتی برای اعضای مجمع تا چه حد قانع‌کننده بوده است؟ عنوان کرد: بحث لوایح در جلسه مجمع مطرح شده است در واقع آنجاست که ما تصمیم‌گیری می کنیم. از جمع‌بندی کمیسیون درباره لوایح هم اطلاعی ندارم.

 

او در پاسخ به این سوال که فضای مجمع را در مجموع درباره لوایح FATF چگونه می‌بینید؟ گفت: نمی توانم قطعی در این باره اظهارنظر کنم چراکه نظرات هر کسی درون سینه اش جای دارد.

 

منبع: خبرآنلاین

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments