تفکیک زباله از مبدأ موجب بهبود کیفیت زیستی شهر می شود

هادی حق شناس امروز در گردهمایی شهرداران سراسر استان و شورای سازمان های پسماند و همیاری شهرداری ها، اظهار کرد: توجه به درختکاری و بهبود فضای سبز شهری توسط شهرداری ها می تواند در روحیه و نشاط شهروندان موثر باشد.

وی افزود: در انتخابات پیش رو شهرداران نباید به نفع یا علیه کسی حضور یابند و باید توجه داشته باشند که مبادا دچار خسارت دنیوی و اخروی شوند.

استاندار گلستان تصریح کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری در انتخابات همه باید در ایجاد مشارکت حداکثری تلاش کنند.

حق شناس با بیان اینکه باید مبنای اقدام شهرداران اجرای قانون و انجام وظایف محوله باشد،‌ گفت: به فرمانداری ها توصیه شده مصوبات شوراها در ماه های پایانی دور پنجم با دقت بررسی کنند تا مبادا شائبه جانبداری مطرح شود.

وی بیان کرد: اگرچه به دلیل شیوع کرونا عملاً مسافرت ها تعطیل است اما آذین بندی، پاک سازی، رنگ آمیزی شهرها برای ایام نوروز موجب افزایش روحیه شهروندان می شود.

به گزارش «entekhabat1400.com» به نقل از استانداری گلستان، در ابتدای این گردهمایی خلیلی مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: در سال جاری ۱۵۸ پروژه شهرداری های استان با اعتبار ۱۴۶ میلیارد تومان افتتاح و همچنین ۴۷ پروژه شهرداری های استان با اعتبار ۱۳۶ میلیارد تومان کلنگ شده است و در واقع ۴۶۰ میلیارد تومان معادل ۴۶ درصد بودجه شهرداری ها در سالجاری به افتتاحات تخصیص یافته است.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments