واکنش‌ کاربران به اظهارات وزیر ارتباطات درباره گرانی اینترنت/ آقای جهرمی! ریاضی‌تان خوب نیست ولی زبان‌تان ۲۰ است

گروه دیگر رسانه‌های «entekhabat1400.com»: اظهارات وزیر ارتباطات درباره اقدام مجلس در افزایش تعرفه اینترنت در سال آینده واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشته است. نمایندگان مجلس مانند محسن دهنوی به صورت مفصل به این ادعای آذری جهرمی پاسخ داده‌اند اما فعالان شبکه‌های اجتماعی نیز به این اظهارات وزیر جوان دولت حسن روحانی واکنش نشان داده‌اند که گوشه‌ای از این واکنش‌ها در ادامه آمده است.

آذری جهرمی گفته “ما اگر دنبال گران کردن اینترنت بودیم نیاز به مصوبه مجلس نداشتیم” پس میشه توضیح بدید کی بود یک ماه و نیم پیش از طرف دولت به مجلس درخواست افرایش تعرفه داد اما کمیسیون تلفیق قاطعانه مخالفت کرد؟!
💬سیده زهرا عبداللهی

 

آقای آذری جهرمی (دامت شوافاته)، ازاینکه نسبت به مواضع اخیر مراجع تقلید در مورد درآمدزایی غیر قانونی اپراتورها، توجه کافی نموده و جلوی این حلال خواری را گرفتید، کمال تشکر را از شما داریم!
ممنون که به فکر مردمید، نه اپراتورها
💬دیبی

 

مصوبه #گرانی_اینترنت ساخته‌وپرداخته اقای آذری جهرمی و تیم رسانه‌ای وابسته به وزارت ارتباطات است. همه چیز برای مجلس روشن است. دولت [=وزارت ارتباطات] مبلغی در حدود ۴هزارمیلیارد تومان از درآمدهای خود از‌ اوپراتورها را مخفی کرده. حالا که #شفافیت به بودجه برگشته؛ دادشان درامده است.
💬علی رجبی

 

یه خبر بد برای جهرمی و یه خبر خوب برای مردم مجلس سهم‌خواهی وزارت ارتباطات رو از اپراتور‌ها نپذیرفت مجلس افزایش تعرفه اینترنت و حتی پیامک رو ممنوع کرد و اینک حرارت سوزش جهرمی و سایبری‌های وابسته به وزیر در شبکه‌های اجتماعی قابل مشاهده‌ست.
💬حاج فیدل

آذری جهرمی گفته “اجازه گران شدن اینترنت را نمی‌دهیم، حرف‌هایی که در مجلس میزنند نادرست است” بزرگوار کسی که در مجلس گفت وزرا درخواست گرانی دارند، پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه خودتون بود!
💬رضا نیلی

 

وزیر ارتباطات: چگونه می‌شود به یک بنگاه اقتصادی گفت ۱۰درصد مالیات را بالا ببر و قیمت را دست نزن. ما ریاضی‌مان خوب نیست که این را درک کنیم”

آقای جهرمی ریاضی‌تان خوب نیست ولی زبانتان ۲۰ است، آن ۱۰درصد مالیات را همین الان شما از اپراتور دریافت میکنید ولی مشخص نیست کجا خرج می‌کنید
💬محسن پورپیر

 

انتهای پیام/


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments