آقاتهرانی: برای بازگرداندن کشور به ریل عدالت‌ به دنبال معرفی «اصلح» هستیم

به گزارش گروه سیاسی «entekhabat1400.com»، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی، نماینده تهران و رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در سخنان خود در جمع جوانان جنوب تهران گفت: امروز آنهایی که پس از انتخابات‌های سال ۹۲ و ۹۶ کاندیدای خود یعنی آقای روحانی را پیروز انتخابات می‌دیدند و خوشحال از این پیروزی، خودشان را با افتخار «تضمین روحانی» می‌دانستند، باید توضیح بدهند که دقیقا چرا رییس جمهور مورد حمایتشان طوری کشور را اداره کرده که ما شاهد یک ناکارامدی و بی‌تدبیری بی‌سابقه در اداره قوه مجریه هستیم؟

وی ادامه داد: این آقایان و رسانه‌های زنجیره‌ای و پیاده نظامشان بفرمایند که چرا رییس جمهور مورد حمایتشان اینگونه معیشت مردم را با اختلالات جدی روبرو کرده و در تنگنا قرار داده است؟ وقتی قصد و نیت جریانات سیاسی، صرفاً کسب قدرت سیاسی باشد، نتیجه‌اش این می‌شود که دولتی را بر سر کار می‌آورند که امروز به خودشان هم ثابت شده که در ناتوانی و ناکارامدی نظیر ندارد. دو جمله هم در حمایت از او ندارند که بگویند.

آقاتهرانی با بیان اینکه نمی‌شود در ایام انتخابات شخصی را مورد حمایت قرار دهیم و هنگامه‌ پاسخگویی نسبت به عملکرد او با فرار رو به جلو، دیگران را مورد تهاجم قرار دهیم، اظهار داشت: کاملاً روشن است که با شکست ایده اداره کشور از طریق غربگرایی، آب به لانه‌ آن‌ها افتاده و انواع و اقسام شکاف‌ها بین جریان دولت و حامیانش افتاده است و چون می‌خواهند شکافهای خودشان عیان نشود، دروغ‌هایی را منتشر می‌کنند که خودشان هم می‌دانند که هیچ پایه و اساسی ندارد.

وی ادامه داد: البته با وجود همه این اختلافات، این هم دستاوردی است که با این همه اختلاف و شکافهای متعددی که بین اصلاح طلبان وجود دارد، همگی در یک نقطه اشتراک نظر دارند و آن «نخواستن روحانی» است. ولی دیگر برای این نخواستن‌ها دیر شده است. البته اینها هر چقدر هم که امروز بر سر برائت از روحانی مسابقه بگذارند، باز هم مردم یادشان می‌ماند که چه کسی روحانی را در دامنشان گذاشت.

نماینده تهران با بیان اینکه جریان انقلابی باید هوشیار باشد و بداند که اصلاح‌طلبان برای اینکه رخنه‌های ایجاد شده در صفوف خودشان را پنهان کنند، تفرقه و اختلاف را به دیگران نسبت می‌دهند، اظهار داشت: البته باید خطاب به این افراد گفت که اتفاقا جبهه پایداری در تاریخ خودش هیچ وقت، به اندازه امروز متحد و یکصدا نبوده است.

وی ادامه داد: هم بنده و هم مهندس محصولی به اتفاق تک تک دوستان در جبهه پایداری همگی هم‌قسم شده‌ایم که برای نجات کشور از ناکارآمدی غربگرایان تمام تلاش خودمان را بکنیم. آرزوی بسیاری از گروه‌های سیاسی این است که مانند اعضای شورای جبهه پایداری همدل و هماهنگ باشند.

آقاتهرانی در ادامه گفت: برای بازگرداندن قطار حرکت کشور به سمت عدالت‌محوری و جبران بی‌عدالتی‌های هشت سال گذشته، نه تنها جبهه پایداری متحد شده، بلکه به دنبال این است که به اتفاق همه نیروهای جریان انقلاب با تمسک به شاخص های گفتمان انقلاب اسلامی، کاندیدای اصلح را معرفی نماید.

وی افزود: قدر این اتحاد و انسجام را حتما می‌دانیم تا بتوانیم در بهار ۱۴۰۰ سایه سنگین تبعیض و بی‌عدالتی گسترش یافته توسط غربگرایان را از کشور دور کنیم.

رئیس شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه در جبهه پایداری بر سر پیروی از ولایت اتفاق نظر داریم و همه اعضا بالاتفاق با آنهایی که امروز از مسیر ولایت خارج شده‌اند، هیچ قرابتی ندارند، اظهار داشت: جبهه پایداری گفتمانی را که دنبال می‌کند قربانی نزدیکی به فلان شخصیت و بهمان چهره سیاسی نمیکند.

آقاتهرانی افزود: کسانی که به دروغ می‌گویند مهندس محصولی دنبال آقای احمدی‌نژاد است بدانند که در آن زمان ایشان در دولت جزو اولین نفراتی بود که در مقابل خط انحراف ایستاد.

وی با بیان اینکه هرکس به گفتمان مدنظر جبهه پایداری پایبند بود، ما با او متحد هستیم، اظهار داشت: هرکس با این گفتمان که همان گفتمان انقلاب اسلامی است، زاویه داشته باشد، ما نمی‌توانیم او و فعالیت‌هایش را تایید کنیم. گمانه زنی هایی هم که اخیراً در رسانه ‌ها و محافل سیاسی مطرح می‌کنند، کذب است و جبهه پایداری کاملاً با تمسک به گفتمان انقلاب در اوج اتحاد و همبستگی قرار دارد.

آقاتهرانی با بیان اینکه تفرقه و عدم انسجام در جبهه پایداری، آرزویی دست‌نیافتنی برای اصلاح‌طلبان خواهد بود و شایعه سازان بهتر است که برای فرار از پاسخگویی دنبال سناریوهای دیگری باشند؛ چرا که مرغ پخته هم از این شایعات خنده‌اش می‌گیرد. البته که با این حجم ناکارامدی که اینها از خود به نمایش گذاشته‌اند، بعید است بتوانند توجه مردم را به این اکاذیب جلب کنند.

وی افزود: به رسانه‌های اصلاح‌طلبان توصیه می‌کنم که بجای خیال‌پردازی کذب راجع به جبهه پایداری، بروند بررسی کنند که چه اتفاقی افتاده است که در دولت حتی برای کنترل قیمت تخم مرغ و کره ۱۰۰ گرمی در سطح معاون اول رییس جمهور جلسه برگزار می‌کنند و باز هم نمی‌توانند قیمت‌ها را کنترل کنند. اگر این ناتوانی و بی‌تدبیری نیست، پس چیست؟

انتهای پیام/


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments