دبیرکل جبهه پایداری: دیداری با احمدی‌نژاد نداشتیم

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی «entekhabat1400.com»، صادق محصولی دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در نشست سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان که با عنوان تحول حکمرانی در گام دوم انقلاب  برگزار شد، با اشاره به اهمیت ایستادگی و جهاد گفت: بدون استقامت به جایی نمی رسیم استقامت هم با جهاد حاصل می شود و بدون عملیات جهادی به جایی نمی رسیم.

وی افزود: نمی شود در زمان فتنه داخل خانه نشست و گفت خدایا این فتنه را از سر ما بردار. باید بیرون آمد و روشن گری کرد، ممکن است در این مسیر حوادثی هم باشد ولی چاره ای جز این نیست که در مقابل فتنه ایستاد.

محصولی در ادامه با اشاره به اهمیت بررسی ابعاد و زوایای مختلف کارهایی که قرار است انجام شود، تاکید کرد: اگر مسائل مهندسی شود نمی رویم برجامی را امضا کنیم که در آن بمانیم. 

وی تاکید کرد: ما در شرایط بسیار حساس و خطیری از انقلاب هستیم ولی نمی توان گفت الان وقت آیات و روایت گذشته و فقط باید تحلیل داد. 

دبیرکل جبهه پایداری اظهار داشت: ما باید سیاست را با نگاه دینی و اصولی داشته باشیم وگرنه هر چه جلو برویم فرقی بین ما و کسانی که اعتقادی به دین ندارند، نخواهد بود.

محصولی درباره این سوال که آیا واقعیت دارد می گویند شما ثروت زیادی دارید؟ تاکید کرد: من بارها من در جلسات دانشجویی پاسخ این سوال را داده ام و انتظارم این است شما به عنوان دانشجو قبلا جستجو می کردید و توضیحاتی که داده شده را مطالعه می کردید، اما دشمن دنبال این است نیروهای انقلابی را بزند.

وی افزود: در اسلام تولید ثروت که از راه حلال به دست آمده ناپسند نیست بلکه خوب هم هست که این ثروت در راه حلال هزینه شود. با این حال یک نفر هم نتوانسته ادعا کند من از طریق رانت و معامله با دولت یک ریال کسب کرده باشم. من بعد از جنگ در رشته خودم فعالیت کردم و خدا را شکر موفق هم بوده ام. من درباره این موضوع کاملا در مجلس توضیح داده ام و رای اعتماد نمایندگان را هم گرفته ام. 

محصولی درباره این سوال که آیا درست که شما با احمدی نژاد و پرویز فتاح دیدار می کنید، گفت: اینکه با احمدی نژاد دیدار می کنم یک حرف دروغ است. ولی جدای این من با خیلی ها جلسه دارم ولی این که دیدار با آقای فتاح را مرتبط به احمدی نژاد کنیم خطاست. ما در جبهه پایداری باید مواضع افراد را بدانیم و بدانیم چه برنامه ای برای انتخابات دارند حالا ممکن است اینها اصلا در انتخابات شرکت نکنند. 

وی اظهار داشت: محصولی و جبهه پایداری اهل بده و بستان نیستند برای همین ممکن است حرفهایی هم درباره ما بزنند. برخی می گویند اگر با ما وحدت کردید درست است ولی اگر وحدت نکردید وحدت شکن هستید!

دبیرکل جبهه پایداری درباره حواشی میان احزاب و جریان های سیاسی گفت: ما معتقدیم جریانی می خواهد تحت عنوان پدرسالاری برای حزاب اصولگرا تصمیم بگیرد ولی ما زیر بار این جریان نمی رویم.

وی در خصوص جایگزینی برای آیت الله مصباح گفت: با دو فقیه دیگر مشورت خواهیم کرد و در صورت موافقت، ایشان را به عنوان رهبر معنوی جبهه پایداری معرفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/


ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments