حزب پیشرو اصلاحات همگام با جریان اصلاحات وارد عرصه انتخابات خواهد شد

 علی صوفی در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، در ارتباط با نحوه ورود حزب پیشرو اصلاحات به دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا پیش رو اظهار کرد: هنوز به طور رسمی وارد فضای انتخابات نشده ایم، اما مشغول بررسی ها و هماهنگی های لازم هستیم. در چند وقت اخیر مشغول تدارک و تشکیل نهادی اجماع ساز در سطح کلان جریان اصلاحات بوده و هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به آسیب هایی که شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان بعد از استعفای آقایان عارف و موسوی لاری دید و با توجه به فضای کرونازده کشور بعد از انتخابات مجلس سال گذشته؛ در حال حاضر مشغول آسیب شنایی و تهیه نظر همگان هستیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطر نشان کرد: حتما نهادی به عنوان یک نهاد اجماع ساز مقدمه ورود اصلاح طلبان به انتخابات خواهد بود. بقیه کارها از جمله مشخص کردن معیارها، راهبردها، ارتباط با استان ها و شورای اصلاح طلبان استان ها پس از آغاز به کار این نهاد پی گرفته می شود. 

وی گفت: انتخابات پیش رو در دو زمینه خواهد بود؛ یکی ریاست جمهوری که در سطح ملی است و یکی انتخابات شوراها که تا سطح روستاها تعمیق پیدا می کند؛ بنابر این همه واحدهای اجماع ساز در سطح استان ها هم باید درباره این موضع  اظهار نظر کنند.

صوفی در پایان گفت:  حزب پیشرو اصلاحات در اجماع با سایر احزاب اصلاح طلب است و تلاشش بر این است که همه احزاب اصلاح طلب برای دو انتخابات 1400 تجمیع شوند و اثر گذار باشند.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments