عضو حزب مردمسالاری: اصلاح طلبان برای ۱۴۰۰ به گزینه ی واحدی می رسند

داریوش قنبری در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، در ارتباط با نحوه ورود حزب مردم سالاری به انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: بعید می دانم حزب مردم سالاری خارج از تصمیماتی که مربوط به طیف اصلاح طلبان می شود، تصمیمی بگیرد. قطعا به عنوان یک حزب اصلاح طلب در چار چوبی که سایر احزاب این جناح در آن قرار می گیرند؛ حضور خواهد داشت.

 وی ادامه داد: البته همه ما به خوبی می دانیم که ماهیت حزب به آن معنا که باید باشد وجود ندارد و در واقع همه ما فعالیت جبهه ای داریم. در آینده، برای ورود قطعی به انتخابات ۱۴۰۰ هم همین طور خواهد بود. باید منتظر تصمیماتی باشیم که به شکل جبهه ای، در جبهه اصلاح طلبان گرفته می شود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب خاطرنشان کرد: در بین اصولگرایان هم به همین شکل است؛ احزاب اصولگرا نیز تعیین کننده نیستند و در قالب یک جبهه عمل می کنند. 

قنبری سپس گفت: با توجه به جلساتی که مجمع روحانیون مبارز ترتیب داده و خبرش نیز منتشر شد؛ احساس می کنم قطعا اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ فعالیت خواهند داشت. افرادی هم به صورت فردی برای کاندیداتوری اعلام آمادگی کردند، برخی هنوز تصمیم نگرفتند و چهره های نسبتا زیادی نیز هستند که آمادگی برای کاندیداتوری در  انتخابات دارند اما منتظر دعوت شدن از سوی دیگران هستند.

وی در پایان اظهار عقیده کرد: حتما اصلاح طلبان افراد شایسته ای دارند؛ اما هنوز زود است تا درباره اینکه چه فردی انتخاب می شود و در مورد او جبهه اصلاحات به نتیجه واحد می رسد، صحبت کنیم. اما قطعا اتفاقات آینده و گذر زمان به سمت اواخر سال جاری به جهتی منتهی می شود که از بین گزینه های متفاوت گزینه ای به عنوان گزینه نهایی به مردم معرفی خواهد شد.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments