برنامه‌های جبهه پیروان برای انتخابات شوراهای شهر در خراسان رضوی

سیدمحسن بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با «entekhabat1400.com» درخصوص فعالیت‌های جبهه پیروان خط امام و رهبری در ایام کرونا  اظهار کرد: جبهه پیروان خط امام و رهبری در سال جاری و در ایام کرونا فعالیت‌هایش در فضای مجازی و جلسات دو هفته یکبار آن به صورت عادی دایر است  و دوستان با رعایت‌ پروتکل‌های بهداشتی هم در جلسات حضوری و هم در فضای مجازی حضور فعال دارند .

وی درخصوص برنامه‌های این جبهه برای انتخابات شورای شهر خاطرنشان کرد: در رابطه با انتخابات شورای شهر مشهد اکنون در حال جمع‌آوری پیشنهادات تشکل‌های زیر مجموعه جبهه پیروان هستیم و در نهایت لیست کارشناسی شده خودمان را با شورای ائتلاف اصولگرایان به مشارکت می گذاریم، در رابطه با شورای شهر در شهرستان‌ها به شعبات جبهه و تشکل‌های ذیربط استقلال دادیم و آنها با توجه به شرایط شهرستان عمل می‌کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری نیز پس از مشخص شدن نظر جبهه پیروان خط امام و رهبری تهران و نظر شورای ائتلاف اصولگرایان، در شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی تصمیم گیری می‌کنیم .

بنی‌هاشمی با تاکید بر اینکه برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فعالیت ویژه‌ای خواهیم داشت، افزود: مطمئن هستیم که مردم در شرایط حساس، اولویت‌های کشور را در نظر خواهند گرفت و با حضور حداکثری خود در انتخابات به استحکام پایه‌های مردمسالاری دینی و جمهوری اسلامی کمک خواهند کرد .

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی بیان کرد: یکی از ضرورت‌های حضور حداکثری مردم در انتخابات، حضور کاندیداهای شایسته از همه جناح های فکری در صحنه است و البته هم اکنون همه تشکل های سیاسی در حال ارزیابی نیروهای شایسته خود هستند که در موقع مناسب آنان را به جامعه عرضه کنند . البته مسئولین ذیربط هم باید با اعمال منصفانه قانون به این حضور حداکثری کمک کنند .

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments