تشکیلات جدید اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰

جواد امام در گفت و گو با «entekhabat1400.com»، درباره ایجاد تشکیلات جدید اصلاح طلبان اظهار کرد: این تشکیلات شاید در ظاهر شبیه شورای عالی سیاست گذاری باشد، اما در مقطعی که شورای عالی فعالیت می کرد، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هم وجود داشت اما احزاب اصلاح طلب تصمیم گرفتند تشکیلات جدیدی را جایگزین شورای هماهنگی و شورای عالی کنند و پس از تشکیل جبهه جدید، دیگر نه شورای هماهنگی خواهیم داشت نه شورای عالی سیاست گذاری . در واقع با ایجاد جبهه جدید دو تشکیلات قبلی از بین می رود.

وی در ادامه افزود: اصلاح طلبان به این نتیجه رسبیدند برای ایجاد اجماع بین خود یک جبهه جدیدی داشته باشیم که ترکیبی باشد از احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و اشخاص اصلاح طلب حقیقی که وجهه سیاسی وتاثیر گذاری اجتماعی داشته باشد و قرار نیست اشخاص حقیقی احزاب را تحت الشعاع قرار دهند.رویکرد اصلاح طلبان استفاده از همه ظرفیت این جریان است و اشخاص و احزاب تکمیل کننده یکدیگر هستند و قرار نیست یکی بر دیگری برتری داشته باشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب درباره ی مدت زمان فعالیت جبهه جدید اصلاح طلبان خاطر نشان کرد: فعلا فقط تصمیم گرفته شده است که این جبهه تشکیل شود و درباره ی ادامه فعالیت آن بعدا تصمیم گیری می شود. این جبهه هم مسائل اصلاح طلبان و احزاب را دنبال می کند و هم مساله انتخابات پیش رو را.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments